Ondan uzak duruyorum.(kızların fikrini almak istiyorum)

başlıktada dedigim. gibi, uzağım ilgisizim.

bundan bir iki ay önce bir soru sormustum ve bir cok kız arkadas, ilgisine hitap etmemi ve uzak durmamı sölemişti. Ben bunu uyguluyorm, karsımdakinin düşüncesi ne yönde bunu mmerak ediyorm. sizinde basınızı arıtmakta istemiyorum. daha neler yapabilrim. ilgisini cekmek için.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• uzak durma elinden geldiğince samimi olduğunu belli et ama kızı ürkütme sana alışsn varlığını bilsin. gerisi olacaksa olur

0|0
    0|0
    • 3 sene böle devam etti ne yazıkki olanlar sadece 4 güne sığdı. sonrası malum kafa karısıklıgı, ne yaptını bilmezlik, pişmanlık falan filan bunun sonucunda arkadasım kal lafı.

Kızlar Ne Diyor 1

• ilgi çekmeye çalışma akışına bırak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence kızların fikrini alma frikikfikri nin fikrini al. Bunu da tek seferde söylemeye çalışma.

1|0
    0|0
  • U zak durarak hiç bir kızın ilgisini çekemezsin kardeş onu nerden duyduysan vazgeç.

0|0
    0|0
    • kızların mantıgı ile bazen hareket etmek gerekiyor fakat genelde kendi mantıgımda bu yonde, sebebi bir cok kez tartıstık ve bir cok kez ben haklı cıktım ve kendiside bana hak verdi. sonuc itibariyle biraz bu üste cıkmak gibi ama iyi bişe , sımarma yok ciddilik cok. . arada sırada kendisi konusmak istiyor noluyor falan filan. herseferinde uzun anlasılması zor cümlelerle kafasını karıstırıyorm. halen bir sonuc alamadım. bir türlü sevgili olamiyorz. . uzak durmak dedigim bu anlamda. hakediyor.

• Uzak durduğun zaman asla sevgili filan olmazsın sana diyim iyce soğursunuz birbirinizden .

Yükleniyor...