Şampiyonlar ligi Deneme kuraları çekildi

link

takipeden arkadaşlar 2.tur deneme kurasının aynısının çıktığını bilirler dün gece yine deneme kurası çekilmiş ve tablo bu şekilde çıkmış sizin görüşleriniz nelerdir bu tabloya göre?

Güncellemeler:
Bu arada 2 kupadada temsilcisi olan 2 ülkeden biriyiz çok büyük gurur 2 takımımızada teşekkürler inş seneye bu zamanda beşiktaşta olur 3 takımla avrupa kapılarını zorlarız

1|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Abimm korkunun ecele faydası yok ki.. Münih yerine tercihim Barcelona zaten... :) Barcelona geldiğini onları elediğimizi düşün bi.. <3

Yok fazla hayal kurdumm ben.. :) Malaga Juveya da Psg gelsin ... :)

1|0
    0|0
    • tatlım ben biliyorsun parisi istiyorum inş gelirde birlikte maça gideriz çeyrek final maçına götüreceğim seni :D

• Çokkk istiyorum abimm ya bilmiyorum konuşuruz daha bakalımm bi..Hber veririm ben size..

• tamam bakalım nasılsa beraberiz hep konuşruz daha vakit var

Kızlar Ne Diyor 5

• malaga yı ıstıyoruz:D

1|0
    0|0
  • Barca çıksın 6alatasaray yensin Türkiyemin havası olsun ;D

0|0
    1|0
  • Barcelona çıkarsa Galatasaray'a, Allah yardımcıları olsun ne diyeyim...

0|0
    0|0
  • Çekemeyen anten soksun kendine... ayrıca. :]]

1|0
    0|0
  • Barca...

En azından bu denemeydi gerçek kurada Barca çıkmama ihtimaline. Real diyorum fkjdgdr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• malaga dortmund tuttu

0|0
    0|0
  • Bir önceki kurada deneme ile gerçek kuralar aynen tutmuş umarım bu sefer tutmaz

0|0
    0|0
    • evet onun için dikat çekti akşam benimde aklıma geldi sabah habelerde gördüm bunu

• malaga -cincon

0|0
    2|1
  • abı gene almanlardan bırı gelecek . varmısın bahse

0|0
    0|0
  • Barça'da gelebilir gelsin çıkarız oynarız aslan gibi...

0|0
    0|0
  • İllaki ispanyol takımlarından birinin gitmesi lazım bu turda bana mantıklı gelmedi.

0|0
    0|0
  • PSG gelsin ibo'yu izleyelim az..

1|0
    0|0
    • tüm temennimiz o yönde:D

• şimdi barca çıkacak diyecekler ki; " o messli arena'ya gelecek ! " falan.. bi' dünya havalara girecekler bu yüzden PSG'ye elensinler ^,^

• o barça buraya gelecekkk :)))

0|0
    0|0
  • Barça çıkarsa stada gidip maçı izlememek ahmaklık olur bence. Yalnız kim çıkarsa çıksın bilet bulabilmek için elimden geleni yapacağım.

0|0
    0|0
  • barcelonayı istemiyorum münih daha cazip arsenal gösterdi bunu ..

0|1
    0|0
  • Tam dişimize göre rakip Realya da BArca bekliyorum zaten :D

1|0
    0|0
    • günaydın salih:DD tabi bize chelsea çıksın size Barca maç seyredelim biraz shalkeler plizenlerz evk vermiyor:D

• Chelsea ye karşı bir üstünlüğünüz var zaten sizin, bizimde barcayı defalarca yenmiişliğimiz var çekinirler bizden :D

• gerçekte de barca gelirse vay anam vay :/

0|0
    0|0
  • deneme kurası gerçek olsun diye temenni ediyorum

0|0
    0|0
  • hatirlamiyorum adini ama bir sitede gs ye malaga cikiyor denmisti

0|0
    0|0
    • inş kolay takım diğerlerine göre çıksın gerçi portoyu eledi o takım ne kadar kolay olabilir:D

• G.Saray'a Juventus çıkıcak bence.. Fener'i bilemem Fener'e Tottenham gelebilir.

0|0
    0|0
  • Deneme kurası ne ya :))

0|0
    0|0
  • umarım gerçek olur :d

0|0
    1|0
Yükleniyor...