İş olanakları ve ben :) .

Arkadaşlar Lise mezunu biriyim lakin çalışamıyorum . Bilmiyorum neden hayatım boyunca ufak tefek çalışmışlığım oldu ama kafama yatmıyan bir işte zorla çalışamıyorum . Ve aksine eylül ayına kadar bir 4 bin 5 bin tl köşeye atmam lazım dersane ve özel ihtiyaclar için . Rahatlık ve asgari maaş olsun yeter :) Daha önce Komi lik yaptım ama çekilecek bir meslek değil ayaklarını hissetmiyorsun eve gidince . Siz ne gibi işlerde çalıştınız ve zorluk derecesinden bahsedermisiniz .ya da önerebileceğiniz iş imkanları . Dediğim gibi bilgisayar donanım ek yazılım bölümü olarak Lise mezunuyum ehliyetim var ingilizce çok iyi derece de konuşma ve anlaşma mevcut . Herhangi bir dil veya görünüm bakımından sorunum yok . Cv dağıtsam biliyorum ki öbürsü gün sigorta asgari maaş la işe başlıyabilirim ama kafama uyan bir işte çalışmak istiyorum . . . Siz ne gibi işlerde çalıştınız ne zorlukları ne avantajları vardı . ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende 2 yıllık bir üni bitirdim ama niye üni olarak saymıyorum.Lise mezunuyum.Lisede 2 muhasebeci yanında çalıştım birde pastahanede bulaşıkcılık yapmıştım.Güzel yıllardı.Birisi 1 sene sürdü stajdı diğeri ise uzun sürmedi sıkıntı olmuştu.Pastahaanede ise yaz tatilinde çalışmıştım lise sonda.Bulaşık yıkıyordum orda eğlenceliydi.Şimdide çok şükür sevdiğim biyerde çalışıyorum.Burdan gönderilirsemde sanırım bir yemekhanede çalışırdım bulaşıkcı vs temizlik çok önemli değil benim için incelememde asgari ücretle çalışıyorum zaten şimdidde.İlla masa başı iş olsun diye çabalamıyorum.İş bulmak okadar kolay değil artık.Ama bana yetiyor çok.Aileme yük olmuyorum o mutlu ediyor beni :) hemde sıkılmıyorum evde durup sürekli.

0|0
    0|0
    • 2 yıllık üniv bitirmek bu ülkede sanırım bir hiç . Ben gitme imkanım olduğu ihalde gitmedim . Dersane de 15 kişilik sınıfın 13 ü 2 yıllık mezundu :) İster istemez huylanıyor insan :) . Sanırım doğru olanı yapmışım :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...