Taekwondo ya başlama yaşı?

19 yaşındayım. Taekwondo sporuna başlamak istiyorum. Geç kaldığımın farkındayım. 8-9 yaşlarında başlamalıydım ama imkanım yoktu. Şimdi başlamak istiyorum, yapabilir miyim? Vücudumu alıştırabilir miyim? Diğerlerinden daha fazla çalışsam , onlar gibi olabilir miyim?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıntı olmazz müsabakalarda girersin sıkınt8 olmaz. ben taekwondoyi 18 de yaptim çok basrilyfim biraktim yaza yine baslicam. tek kusur bacakların acilmaz fazla ama tekme yi düzgün attiktan sonra fazla kaybin yok. azim sadece önemli olan kandaki kudret

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani profesyonel sporcu olamazsın sanırım ama spor olarak yapabilirsin bir savunma sanatı olarak öğrenebilirsin.
    Ben üniversite sonda başlamıştım vakit bulsam yine devam etmek isterdim.

1|0
    0|0
    • Profesyonel olarak yapmak, müsabakalara katılmak istemiyorum zaten. bir yandan hobi bir yandan da savunma amaçlı

• Ooo 50'likler geliyordu , savunmayı bilmek lazımmış. :D
      Bak git görürsün sen de.

Yaşa göte katagorize ediyorlar.

• İyi o zamanya :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Olabilirsin. Ben taekwondo da büyükte küçükte gördüm ikiside aynı derecede. Yani yaştan dolayı sorunun olmasın.

1|0
    0|0
  • Bence başlama yaşı yoktur biraz esnekliğin varsa başla derim ben 4 yıl yatıp taekwondo şimdide whusu sanda yapıyorum sporu seviyorsan başla durma :)

1|0
    0|0
  • Eğer bayansanız asla geç değil tekniği öğrenmeniz 1 ay geri kalanı sizin azimliniz ve hırsınıza kalmış

1|0
    0|0
  • Onlar gibi olamasanda yaparsın

1|0
    0|0
  • Olur olur

1|0
    0|0
  • olur ama baya efor harcamalısın ;) bacaklarına esneklik kazandır gerisi kolay ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...