Yakın arkadaşından aşk itirafı gelirsen ne yaparsınız?

Bi önceki sorumda sınıftan yakın arkadaşımın benimle sabah özel buluşmak istemeyenin sebepini sormuşdüm.bugün sabah görüşdük derse girmedik kahvaltı yapdik beraber ama farkediyodum bana bakıyodu uzun uzun .ee anlat ne özel konuscaktın diye ondan hazırdım itiraf edeceğine ama ısrar ettikten sonra bir yakın arkadaşım senden hoşlanıyor dedi.affedersiniz orda resmen got oldum.sonra e bunun için mi sabah derse girme görüşelim dedin dersde de söyliye bilirdin falan filan dedim ..kim o kız diye sorduğumda da ısrarla söylemedi.yarım saat önce O KIZ BENİM dedi.şu an ne yapacağımı bilmiyorum yarın da ders var ne söylicem kıza?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• sen zaten o kız olsn istmymydn

0|1
    0|0
    • ne demek :) inş:)

• ben de kaptirdim kendimi kusura bakma :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Başıma geldi. En yakın arkadaşımdı. O zamanki kafayla(?) hayır dersem onu kaybederim, evet dersem belki severim zamanla, gibi bir fikir yürüttüm. O zamanki kafamı s...yim. Ona aşık olabilecek olsan şimdiye kadar olurdun, onun sana olduğu gibi. Onun dışında aşk siparişle olmuyor bence.

1|1
    0|0
    • ama kaypetmek istemiyorum.ben hem kaypetmeyim hem de eskisi gibi arkadas kalmamizi istiyorum

• Tabiki olmaz, ben de şok olmuştm..

Çünkü o gözle bakmaz ki insan dostuna arkadaşına !

Duyunca başıma kaynar sular döküldü resmen...

Ve arkadaşlığımızı o an bitirdik, şimdi nasıl ve nerede bilmiyorum allah yolunu acık etsn !

0|0
    0|0
  • seviyorsan bişeyler hissediyorsan evet hissetmiyorsan hayır bu kdr basit !

0|0
    0|0
    • sorun onu kaypetmekten korkuyorum:/

• dediklerimi söyle :)

• o an ne dusunuyosam onlari soylicem artk

• sen daha iyilerini hakediyosun de

0|0
    0|0
  • bir arkadaşınla çıkman saçma olur dışarıdan da kötü gözükür zaten sevmiyorsan çıkma. gerek yok. kibarca reddet sen benim arkadaşımsın ve ben böyle kalmak istiyorum de. kısa kes o da kessin.

0|0
    0|0
  • ona karşı bişey hissetmiyosan arkadaş olarak görüyosan kusura bakma ben seni arkadaş olarak görüyorum hep öyle gördüm sana karşı düşündüğün gibi bişey hissedemem de

0|0
    0|0
  • ay inanmıyorum resmen senle bişey geçmiş :O sen ne tepkı verdin

0|0
    0|0
  • red ederim arkadaslarimla sevgili olma huyum yok :D

0|0
    0|0
  • sırtını sıvazlayıp s.. la sen kimsin ben kimim derim aahhahah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu zamana kadar arkadaş kalabilen olmuş mudur acaba?

0|0
    0|0
  • sen cennete gidince, cennet daha güzel bir yer olacak diyebilirsin mesela.

0|0
    0|0
Yükleniyor...