Sınıfta Herkesi Şikayet Edenlerin Okuldan Sonraki Yeri Neresi Biliyor Musunuz?

Sınıfta herkesi şikayet eden 5-6 kişi vardır. Bunlar okuldan mezun olduktan sonra bu alışkanlıklarını bırakmıyorlar . Polis ve adliyeyi rahat bırakmıyorlardı. Her hafta bir şikayet şeklinde alışkanlıklarını sürdürüyorlardır. Sizin görüşünüz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ortaokulda dövemedigim yillar sonra kafede beni görünce eli ayaği birbirine karisan sahiş bir kafa ataydim rahatlardim da neyse ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlar onlar değil ki..

Onlar mutsuz ve arkadaşsız bir çocukluk geçirenler..

Şikayet edenlerin hepsi şimdi müdür ya da müdürlerin sağ kolu oldu...-Bütün müdürler böyledir demiyorum elbette-

Hatta işten en son onlar atılır..Etrafı insan doludur çünkü hepsinden menfaati vardır..İşine gelmediği zaman kusur bulma ve bunu ilgili yerlere aktarmada ustadır..

Bence.:D

0|1
    0|0
  • Katılıyorum. O uyuzlardan benimde tanıdığım bir iki kişi var. Çok haklısın.

0|1
    0|0
  • apartmanlarının önünde tanımadıkları insanı görsünler polisi ararlar babadan oğula nesil onlar :D

0|1
    0|0
  • okuldayken bende ortalığı çok karıştırmıştım kötü olmak kolay değil sonuçta niahahahah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bi haltlar yemişsem şikayet edeni pek takmam çünkü o b.ku yemeden önce sonuçlarını göze almışımdır.

0|1
    0|0
  • katılıyorum eski çalıştıgım fabrikad avardı öyle bir kız haberlere dahi cıktı bu kız ögretmeni bakana şikayet etmiş

işyerinde de şikayet etti :S

0|1
    0|0
  • hiç düşünmedim ama mantıklı geldi. en azından sınıfta şikayet edenlerin hepsi tarif ettiğin kişilere dönüşmeselerde, tarif ettiğin kişilerin hepsi bir zamanlar sınıfta şikayet eden kişilerdi bence :)

0|1
    0|0
  • Aynı zamanda şikayetçiler yakaladır,ileride ne olurlarsa olsunlar insan olamazlar.

0|1
    0|0
  • en kral yerlerde de olsalar sonları bellidir yalnız olarak ölmek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...