Fenerbahçenin oynadığı futboldan kim memnun???

evet çeyrek finaldeyiz ancak oynanan futbol rezalet bence sahada salih uçardan başka top oynama isteyi kimsede göremedim volkan herzamanki gibi çok basit bir gol yedi baroni serbest vuruşları bozuk para gibi harcadı kuyt yine kalenin ağzına gelip gol atamadı.. doğru düzgün atak yok koşan adam yok bitirici adamda yok orta saha berbat kanatlarda orta yapamıyoruz.. bence derhal bir yıldız futbolcu alımı şart orta sahaya.. bir fenerli olarak galatasarayı gerçekten takdir ediyorum mükemmel bir kadrosu var ve çok atak futbol oynuyolar nezaman böyle düşünen bitek benmiyim haksızmıyım?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Bende hiç beğenmedim çok ruhsuz oynuyorlardı heyecan falan yoktu :S

0|0
    0|0
    • hakaten ya.. sankim halısahada mahalle arası futbol izledim.. seyircisiz oynanmasınında etkeni var ama sonuçta fenerbahçe daha klas olmalıydı..

• Çok haklısın zaten seyircisiz bir halta benzemiyor ki coşku falan yok çok boş gözüküyordu ortalık sanki hayalet kasabası benzetmede garip oldu nese hahaha :))))

Kızlar Ne Diyor 4

• Toplu cevap:

Hiçkimse!

0|0
    0|0
  • Fanatik Fbli arkadaşım var. O da aynı senin dediklerini dedi.

Selçuk ile çeyreğe çıktıysanız, birşeyler ters gidiyor .

0|0
    0|0
  • Fenerbahce ruhu yoktu açık ve net ama bence seyircisizliginde etkisi var tamamen kendilerini bırakma gibi durumları olurdu normalde Allahtan yüksek olmayan ama düşmeyende bir tempodalardı

Tebrikler Fenerbahçem :D

0|0
    0|0
    • bence oyuna salih girmeseydi maçın kaderi daha farklı olabilirdi.. salihin oyuna girişi brazda olsa ateşledi ve nihayet çeyrek finaldeyiz ama daha iyi bir futbol bekliyoruz inş.

• Ben çok büyük rezaletler gördüğümden çok tepkili değilim. Şükür bunada:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Abi caner, bekir.selçuklu kadroyla çeyrek finaldeyiz yaaa olabilirmi böyle bir şey :DD

0|0
    0|0
  • bende bir gslı olarak söylüyorum taktikti bu. fener zaten 1-0 yenmişti. çeklerin gelmesini bekledi. riske etmedi. ki hepsini geçtim seyircisiz oynanan maç kadar sıkıcı bir maç mı var. seyirci oyuncuyu ateşler. görmedin mi hepsi ölü gibiydi. ve fener bu maçta biraz rahattı çeyrek finalde daha iyi oynayacağına eminim. volkan konusunda da haklısın sanki bir gs karşı çok iyi oynuyor.

0|0
    0|0
  • dünkü oyundan haz almadım açıkçası.. seyircisiz oynamayı bahane etmesin fenerbahçe gibi bi' takım.. bu bizi daha da düşürür, gerek yok böyle şeylere adam akıllı oynasınlar, canımızı sıkmasınlar..

0|0
    0|0
  • Haksızsın tek maça bakarak söylenmez bunlar bir önce ki Plzen maçındada biz gömdük onları defansa. Ayrıca en sağlam oyuncularımız eksik onlar ve seyirci olsa bu maç üst biterdi.

Kuyt ve Baroninin oynama amacını bende anlamıyorum Aykuta sormak lazım.

0|0
    0|0
    • önceki maçmı? oda betbattıki ne gömmesi sahaya ona futbolmu diyosun ? fenerbahçenin klasına hiç yakışmıyor

• Evet gözü gören söyler belli ki o göz sende yok.

Ben bugün oynanan futbola güzel felan demiyorum olabilir diyorum her takımda olduğu gibi tek maça bakarak takımı böyle elinin tersiyle itemezsin diyorum son olarak birde senin gibi Fenerli olmaz diyorum iyi gün taraftarısınız siz neyse barındırmıyoruz zaten sizin gibilerini biz gerek yok böyle taraftar desteğine.

• bizim gözümüz görüyor iyi olduğu zaman iyi kötü olduğu zamanda kötü diyec ek kadar sağlam taraftarız.. sende biraz dürüst olmayı dene fenerbahçe son bikaç maçtır kötü futbol sergiliyor bunu görüp önlem almak gerek öyle senin gibi taraftarı görünce diğer takımların taraftarlarına hak veriyorum valaahi billahi...

• Dün akşam biraz süratli bir takım olsaydı fark yerdiniz. İkinci yarı maç tek kaleye döndü adamların kalecisi bile gelip gol atacaktı nerdeyse.

0|0
    0|0
  • çok kötü oynadınız. 45 dakika zor dayandım ikinci yarıyı izlemedim. insanı futboldan soğuturlar resmen

0|0
    0|0
  • Fener iyi defans yapıyor, hepsi bu.

0|0
    0|0
  • habgi skoru alırsa alsın hep sıkıcı kısır bir futbol oynuyor

0|0
    0|0
  • Öncelikle Salih Uçar değil Salih Uçan önce takımını tuttuğun futbolcunun adını öğren. :) Birde kendi takımını bu kadar küçümserken karşı rakibi bu kadar övme gerçi senin gibi futbolu hiç izlemeyip takip etmeyen birisi sadece tek maçı izleyerek karar verirse bu normal bir şey. :D Galatasaray iyi futbolmu oynuyor şimdi ? Schalke Istanbula geldiğinde naptı ? Gömdü gitti. Eskişehir geldiğinde naptı ? Gömdü gitti. Bitek bu Schalke maçında iyidiler. Fenerbahçenin bu maç baskı yemesi normal çünkü oyun dsiplini onu gerektiriyor fenerbahçe bu sezon çok iyi gidiyor bazı maçlarda kötü oynadığı gibi bazı maçlardada baya sağlam oynuyor. Ayrıca takımın en sağlam oyuncuları eksik. En yakın zamanda futbolla ilgilenmeyi kesmen dileği ile bay cahil. Bundan sonra bir iki maç izledikten sonra futboldan anlıyorum diye yorum yapma mümkünse.

0|0
    0|0
  • Fener zaten ballı kuralar ile çeyrek finale geldi Bate ve Plzen gibi takımları elemek çok zor değil şimdi görücem ben bakalım nasıl elicekler kesin elenecek çeyrek finalde.. Geçen sen Beşiktaş ikinci turda Braga ile eşleşmişti ve Braga ile Bate'yi kıyaslarsak Braga tartışmasız daha güçlü Beşiktaşın karşısına geldiğinde son Uefa ligi finalistiydi Braga biz onları eledik ve ardından A.Madrid gibi ispanyol güçlü ispanyol temsilcisiyle karşılaştık bizde kura şansı yoktu Fener tam ballı..

0|0
    0|1
Yükleniyor...