Sporcuları göreliimmm?

Bacak inceltmek için en iyi hareket Sumo Squat mıdır? Günde kaç kere yapmak gerekir? Başka hareketler var mı video falanda atabilirsiniz herkese +1 :)

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Sumo squat dah cok ic tarafi calistirir ki. Ayrica kardiyo diyet olmadan yag vs yakamazsin. Yaptiklarinla kas yaparsin tam tersi kalinlasir. Haaa 20 25 tekrar yapayim kaslarim atrofi olsun diyorsan yag yine yakmamis olursun bir de kas kaybettigin icin metabolizma hizin duser... bir daha dusun yaniii 😄

1|0
    0|0
    • Diyet yapıyorum bacaklarımın incelmesine ihtiyacım var ne önerirsin?

• Bol proteinli az katbonhidratli diyet ve bol kafein yani kahve oneririm tabiii saglik durumunda sıkıntın yoksa carpinti vs yapmayacaksa.. bacak icin sumo squat da yap ama normal squat da yapabilirsin ayrica glute kickback bacaklari caliatirmadan direkt kalcaya vuran guzel bir egzersizdir. Yag yakacaksan bacaklrim kalinlasacak diye korkma 😊 giden yaglardan sonra sarkma olmamasi icin altta kas yapilandirmasi zaten yapmalisin

Erkekler Ne Diyor 9

• 10 kere.

0|0
    0|0
  • Bölgesel olaylar halk efsanesi makroların mikroların hesaplandığı bir beslenme şekli ve bundan sonra hedeflediğin vücut tarzına uygun antrenman şundan şu kadar yapsam şu insan gibi olur muyum diyerek gelişim göstermezsin

0|0
    0|0
  • İnternette var bakabilrsn daha ayrıntılı sekılde

0|0
    0|0
  • O hareket daha çok bacağın iç kısmını ve belin ortasını etkiler bacağının ne tarafı kalın

0|0
    0|0
  • squat inceltmez

0|0
    0|0
  • Bacak inceltme sıkılaştır ağırlık altına gir

0|0
    0|0
  • ihtiyacın mı var:)

0|0
    0|0
  • En iyisi run way runn koşş forestt koş :)

0|0
    0|0
  • Hiç öyle derdim olmadı. Basket oynarım ben boyum 1.94 hayde eyvallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...