Almak istediğim protein tozu hakkında bilgilerinizi düşüncelerinizi söyler misiniz?

Optimum gold standart whey protein almayı düşünüyorum. Haftada 3-4 gün spora gidiyorum. Daha çok kilo almak için başladım spora 1 ay oldu ve yeteri kadar protein alamıyorum bu yüzden protein tozu almayı düşünüyorum. Gainerları önerceksiniz muhtemelen ama çölyak rahatsızlığım var bu yüzden gluten içermemesi gerekiyor. Bildiğim kadarıylada whey ürünleri gluten içermiyor. Genel olarak önerilen markada araştırmalarıma göre Optimum gold standart whey sizde düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gelirler şimdi pikachu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gayet iyi 10 üzerinden 9 alır

0|0
    0|0
  • bütün protein ihtiyacını tozdan karşılamayımı düşünüyorsun beslenmene dikkat etmediğin sürece saglıklı kilo alman ya da vermen mümkün olmaz

0|0
    0|0
  • ben weider premium kullanirdim

0|0
    0|0
    • Ben henüz yeni sayılırım ağır gelmez mi yani tam olarak anlamam ama tahmini düşüncem

• Kilo almak icin yapabilecegin en iyi sey ögün yemek. 7-8 Kahvalti, 10-11 gibi ara ögün (müsli, muz gibi), 12-13 ögle yemegi, 16-17 gibi ara ögün (müsli, muz), 20 aksam yemegi. Yani enerji kaybina ugramaman lazim. Vücut enerjisini yediklerimizden alir, yemek yoksa kaslardan alir. Ac ac gezmemek lazim kas/kütle gelisimi icin

• bir sabah kahvaltı alışkanlığım yok ve ara öğünler düzensiz yani boğazım boş durmuyor ama dediğim gibi kahvaltı yok ve ara öğünler düzensiz

• Eğer kilo almak için başladıysan Protein Tozu değil Karbonhidrat tozu almalısın, ideal kilona ulaşamadıktan sonra protein tozu almak boşa olur.

0|0
    0|0
    • dediğim gibi gluten maddesi içermemesi gerekiyor önerebilceğin gluten içermeyen var mı

Yükleniyor...