Keşkelerin hiç olmamasını isterdik, amaaaa....

İyi akşamlar millet. Hepimiz nefret ederiz şu keşke lafından. Hiç olmamasını isterdik ama malesef hayatın gerçeği. Sizin keşkeleriniz nelerdir hayatınızda en çok neye 'keşke yapmasaydım...'ya da 'keşke şöyle yapsaydım...' dediniz cevapları bekliyorumm :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• keşke yapmasa idim diyeceğim o kadar çok konu var ki . ama yapmam gerekiyordu ve yaptım .denemeden insan doğruyu ,yanlışı görmeden anlayamıyor bazen .

0|0
    0|0
  • Keşke son paramla bimden peripella alsaydım da, yarın kahvaltıda ne yiyeceğimi düşünmeseydim. (Evet pis bir fakirim :P )

0|0
    0|0
    • Hahaha :D güzeldi bak .d

• olsun, eve rahatçana kız atıyorsundur. köftehor semi.

• Yok be depresyona girdim Ev sahibi evden çıkmamı istedi tek kaldım diye, dedim ben hallediyorum bir şekilde halledemezsen ben hallederim dedi. Tüpçüye borç taktım bakkala borç bini aştı. Hepsi gelip istersen farklı şekilde hesaplaşırız diyor. Napacağımı şaşırdım bir akıl ver @spragetting.

• dünkü keşkelerin olmasa

bugün kü iyikilerin olmazdı

0|0
    0|0
  • Kayda değer bir keşkem yok.

0|0
    0|0
  • İstemek yetmiyor bazen.

1|0
    0|0
  • keşke bilgisayarı ilk açtığım gün hiç açmasaydım. başka bir şey yok.

0|0
    0|0
  • demedim demem

0|0
    0|0
  • sana aşık oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hep derim. negzel diyorum. <3 sesli duysanız çok tatlı oluyorum bunu derken. :(

0|1
    1|0
    • Böyle bir içini çekiyor göğsü şişiyor sonra bütün geçmişi bir keşke lafıyla dışarı çıkıyor. Adamın içini parçalıyor. Benim yanımda dedi, bir gözümü açtım köprüden atlamak üzereymişim.

• Peşindeyiz heryerde :(

• Negzel?

• keşke doğmasaydımya da şemsiyem olsaydı doğarken

0|0
    0|0
Yükleniyor...