29 Şubat Fenerbahçe Beşiktaş maçı için skor tahminleriniz neler?

Benim tahminim:
Zorlu bir Lokomotif Moskova deplasmanından sonra oynayacağı maçı 2-0 kazanır Fenerbahçe.

Sadece tahmin tabi. İyi olan kazansın.

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş kazanıcak yine

0|0
    0|0
    • yine derken?

• aynı zamanda tahmin :)

• Tamam

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe alır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence 3-0 yani benim tahminim zaten beşiktaş sıfırla maçı bitireceği için sorun olmaz fenerbahçede elbet 1,2 ya da 3 gol atar ama asla maçı sıfır golle bitirmez.

0|0
    0|0
  • İnşallah Beşiktaş ' un alır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İlk yari Beşiktaş derbi kazanamaz diyenler vardı onlar ağzının payını almamış mi hala

http://i.hizliresim.com/RozaL7.jpg

Kan her zaman damardan alınmaz

1|0
    0|0
  • Zorlu Lokomotif Moskova maçından sonra 2-0 gibi net bir skorla nasıl kazanacağız peki :D? Rusyadaki maçtan 3 gün sonra oynayacağız oyuncular bitkin olacak, 1 hafta dinlenmiş ve tek şansı lig şampiyonluğu olan Beşiktaş'a karşı zor olacak.

0|0
    0|0
    • 4 gün sonra oynayacağız.

• bir de unutma, en iyi antrenman maçtır.

• 25 Şubat moskova, 28 Şubat beşiktaşla oynuyoruz, kimle konuşuyorum Allahın cahil veleti tamam he öyledir :D

• Bjk fb dostluk kazansın

0|1
    0|0
  • 2-1 garanti.

0|1
    0|0
  • Bjk kazanır kazansın kazanmalı 😄

0|0
    0|0
  • bu beşiktaşlılarda iyiki bu yıl Feneri yendi kaç yıldır yenemiyorlar bişey sanmaya başladılar kendilerini. kadıköyde Feneri yenecekmiş hayallere bak :D

0|0
    0|0
  • beşiktaşımıza kimsenin gücü yetmez, rahat bir maç olcak görceksin, beşiktaş rakipsiz bu ligte

0|1
    0|0
    • Kadıköy her takım için zor deplasmandır. O nedenle Beşiktaş maçı alsa bile maç çok çetin geçecektir ve her iki taraf için de zor maç olacaktır. Temennim Fenerin kazanması ama :)

• öyle tabi fener iyi defans yapıyor, ilk golü atan alır, ilk golü beliktaş atarsa hele fark olur, bu dediğimi yaz bir kenara demişti dersin :)

• bana da ilk golü fener atarsa fark olabilir gibime geliyor. sonuçta fenerin de nani, volkan şen, alper ve markovic gibi süratli oyuncuları var.

• beşiktaş defans takviyeleriyle biraz güç kazandı
    ofans zaten türkiyenin en iyisi alrıız maçı

0|0
    0|0
    • olsun. fenerin defansı da türkiye'nin en sağlam defans hattı. bir de fenerin ilk onbirinde üç tane yıldız oyuncu var: kjaer, mehmet topal, gökhan gönül. beşiktaşta bu ayarda olan bir tek mario gomez var :) bu da feneri bir adım daha önde yapıyor bence :)

• bilmiyorum. sezon sonu belli olur artık :D

• zaten naniyi saymadım o üçlünün yanında

• üst olur. ama bjk alır gibi geliyor

0|0
    0|0
    • bence alt biter abi ya. 1-0 ya da 2-0 olur bence. 0-0 ya da 1-1 de olabilir.

• bjk açık top oynuyor. Bu macta geri yaslanmaya kalkarsa fener alır ama acık oynarsa o zaman bjk alabilir.

• kapalı oynarsa beşiktaş adına daha iyi olur. çünkü fenerbahçe kapalı defansa karşı çok zorlanıyor. açık oynarsa ne olacağı bilinmez. çünkü beşiktaşın çok iyi bir hücum hattı, fenerbahçenin ise çok sağlam bir savunma hattı var. beşiktaş kazanmak istiyorsa iyi kapanıp karşı ataklarla gol bulmaya çalışmalı. ayrıca fenerbahçenin duran toplarda da savunma zaafiyeti var. o nedenle duran toplar da beşiktaş için önemli bir gol silahı olabilir.

• Beşiktaş alır ust olur mac

0|0
    0|0
    • skor tahmini?

• bence kjaer, mario gomez'e göz açtırmayacak bu maç

• 2de1 uygulariz

0|0
    0|0
  • 3-1 Beşiktaş

1|0
    0|0
  • duygusal konuşmaya gerek yok beşiktaş tipik deplasman takımı zaten formuna bakarsanızda aynı şeyi söylüyor sporting maçındaki gibi oyun olur kalede absürt hatalar olmazsa 3-1 beşiktaş alır fenerbahçe kanat harici variasyon yapamıyor beşiktaş hava toplarında daha iyi takım

0|1
    0|0
    • olsun. fenerbahçe derbilerde ayrı bir motive oluyor. pereira takımı galatasaray derbisindeki gibi oynatmaz ise fenerbahçe yener beşiktaşı.

Yükleniyor...