Bir galatasaraylı olarak amedsporu destekliyorum?

Bir galatasaraylı olarak amedsporu destekliyorum şimdi bana tepki göstermeyin milliyetcilik yapmayın feneri sevmiyorum teröristler diye feneri mi tutayım?

0|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinide tutmayabilirsin ama dagdakinin sahaya burunmus halini desteklemen ayri bir vatan sevgisi o şehitlerin kani ellerine geçer!

0|0
    0|0
    • amede gomecegimiz her golu hissetmeni diliyorim

• Atacağımız her golde görüşte olacağım :)

• Tamam ya fenerbahçeyi tutacam bu maçlık bu amedliler çok kötüymüş özür dilerim

En İyi Kız Görüşü

• Trabzonsporluyum, Fenerbahceye başarılar :D

0|0
    0|0
    • Artık bende öyle düşünüyorum bu amedliler çok kötüymüş twitterda neler diyorlar neler

Erkekler Ne Diyor 14

• Fenerbahçeyi desteklerim ezeli rakibiz Amedspor (eski diyarkbakır spor) u desteklemem sırf fenere gıcıksın diye bunu yapman mantıksız :)

0|0
    0|0
  • İyi halt ediyorsun
    Futboldan öte şeyler var bunu algılayın artık

0|0
    0|0
    • Teröristler destekliyor bu takımı diyorlar ama siyaset umrumda değil ben feneri sevmiyorum kazansın istemiyorum

• Bir takım nasıl terörist olur? Tuttuğunuz Gs, Fb, Bjk gibi takımlardan daha yerli bir takım. İçinde farklı etnik kimliklerden insanlar var diye terörist mi oldu şimdi. Bu ırkçı zihniyetinizden kurtulun artık

1|0
    0|0
  • İstiklar marşımızı ıslıklayan apo diye bağıran git takımı destekle galatasaraylılara bişey demiyorum kişilik karekter meselesi karektersizin önde gidenisin kesin kürtsün ve pkk destekçi birisin boşa masal anlatma

0|0
    0|0
  • Bir gsli olarak feneri desteklerin daha iyi
    Çünkü Milli marşımızı yuhalayan bir takım o amedspor

0|0
    0|0
    • Banane yuhalasınlar feneri sevmiyorum desteklemem asla

• İgrençsin Galatasaraylılıktan utandım.

0|0
    0|0
  • olabilir her doğuda olan terör olmuyor

0|0
    0|0
  • AMEDSPORU darma duman edecegiz emin ol...

0|0
    0|0
  • "teröristler diye feneri mi tutayım?"

Sen boşver, takılma böyle şeylere.

0|1
    0|0
    • Bir insan PKKlı dahi olabilir ama yeterki fenerli olmasın ablamıza göre 😂😂😂

• Bende fenerliyim amedsporu destekliyorum

0|0
    0|0
  • Galatasaray a şampiyonluk verseler ülkeni satarsın o zaman? (Galatasaraylıyım)

0|0
    0|0
  • Ne mutlu sana

0|0
    0|0
  • Pkk nın uzantıları
    Siyasette : hdp
    Sporda: amedspor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• terörist ne yahu?
    ne alaka?
    kulubün ismi "amed" oldugu icin mi teröristler yoksa cogu kürt oldugu, kürtce konustuklari icin mi?
    niye terörist yahu, nicin?

1|2
    0|0
    • Terörist takımı dedikleri için bilemiyorum

• Ablacım ben demiyorum herkez diyor bana ne diyorsun bunu şimdi anlamıyorum milli marşı yuhalamışlarmış terörist yandaşları destekliyormuş onların söylemleri olsunlar umrumda değil ben amedsporu destekliyorum dedim

• su an bu cümleyi kuran siz oldugunuz icin, burada soru sahibi de siz oldugunuzdan dolayi size hitap ederek konustum ister istemez
      yoksa yazdiklarimi okuyan ve ayni zihniyette olan herkes icin gecerli bu.

• Bende fenerliyim diyorum ama irkcilara karsi amedi tutcam o gun 😊

0|1
    0|0
    • Bisey soracam sen türk değil misin peki

• Benim türk kürt alevi sunni laz göçmen siyahi gibi insanlarla alıp veremediğim yok ben feneri sevmiyorum amed sporu tutmak istedim baktım bu amed sporlar hepsi kötüymüş her kürt degil zaten ama amedliler kötü türklere neler diyorlar bil bilsen

• Ya sen inanma. Adamlar soylese coktan diskalifiyeydi. Iclerinden gecen gun biri bir cumle kurmus 20bin lira ceza kesmisler.

• Töreristler diye derken

0|1
    0|0
  • Terorist mi? Bu nasıl bir onyargidir

0|1
    0|0
    • Ben demiyorum be herkez öyle diyor teröristler onu tutuyormuş

• Sadece diyarbakirin kurtce adı demek. yaw artık su at gozluklerinizi bırakın. bırakın siyah beyaz ayrimini

• feneri zerre sevmem ama tarihin en büyük yenilgisini uğratır inşallah amedspora

0|0
    0|0
    • sen önce Galatasaray ın G sini büyük yaz ayrıca asıl sen Galatasaray lı olamazsın istediğin kadar fanatik ol teröristleri destekliyosan Galatasaray ı tutuyorum deme benim fanatikliğimi sen tartışamazsın

• yalnız sorunda da detayda da yazmamışsın ;) fanatikliğin Türk'lüğünün önüne geçmemeli yazık..

• Bravo!!!
      bir yanda sporda rakip diger yanda vatan haini sereffsizler, düsünmeye bile gerek yok!

Yükleniyor...