Protein tüketimim yeterli mi?

sabah kahvaltısında iki yumurta ve bir iki dilim peynir yedim. öğlen yoğurtla yulaf ezmesi yedim. spora gitmeden kahve ve muz yedim. 1,5 saatlik fitnessin ardından bir kase mercimek çorbası, ızgara da yağsız pişmiş iki tane pirzola (yağsız) ve bir adet antrikot yedim. yanında da kepekli peynirli makarna.. amacım özellikle karın kası yapmak ve kalçamın biraz daha dolgunlaşması. bu isteklerim için bu kadar protein yeterli mi yoksa az mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• protein yeterli ama diğer besinler çok eksik ve diğer besinler eksik kaldığı sürece protein yıkımı artar ona dikkat et

0|0
    0|0
    • nesi az tam olarak?

• karbonhidrat çok az almış, öğle yemeği yememiş bile yoğurt ve yulaf ezmesinden öğün olmaz, ara öğün sayısı 1 tane

Erkekler Ne Diyor 4

• Muzu antrenmandan sonra ye ve kaç kilosun kaç gram et makarna yedin bunları bilmeden bişey söylenemez

0|0
    0|0
  • öncelikle kahve yenilmez çekirdeklerini yiyorsanız aşırı kafein tüketiyorsunuzdur şaka bir tarafa karın kası çıkarmak istiyorum demissiniz define ile mümkün bu yag oranınız kaç bilmiyorum ama beslenmende düzensizlikler var onu düzeltmelisin daha dengeli beslenmelisin

0|0
    0|0
    • ne gibi düzensizlikler var?

• yeme vakitleri falan filan gibi miktarlarını tam yazmamışsın makarna falan makrolarına dikkat etmelisin karın kası için kalçanın dolgunlasması içinde kilo alman lazım biraz ikisi ters orantılı olmuş sıkılaşır sertlestirirsin o ayrı squat rack tarzı şeylerle mümkün

• ne bileyim şimdi doktormuyum ben

0|0
    0|0
  • öncelikle kaç kilosun

protein yeterli bile olsa diğer besinler az vücut yine protein yakar

0|0
    0|0
    • 1.59 boyum 47-48 kiloyum.. neler az mesela?

• Yulaf ezmesini ara ögüne çek öğlene karbonhidrat ve protein alabilirsin aksam spordan sonra 30 dk içinde az bisey karbonhidrat al aksam olarak proteine devam karbonhidrata gerek yok gecede bir porsiyon meyve ekle ara öğünlere kuru meyvelerde ekleyebilirsin vitamin olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...