Kilo alamadım, steroid kullandım?

Merhaba arkadaşlar...
Uzun bir süredir kilo almak için çabalıyordum. Ancak başarılı olamadım, 62-63 kiloda sabittim. Aktara gittim, kilo almam için bir ilaç söylemesini istedim. İlaç tablet şeklinde, 2 ay kadar kullandım Şu an 75 kiloyum. Ancak şüphelerim var.
Acaba bu steroid miydi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Steroid ne? İlacın adı ne?

0|1
    0|0
    • Steroid kas gelişimini ve kilo alımını, protein sentezini en yüksek seviyeye çıkaran hormonal ilaç

• Aaa tamda beni anlatıyor. Teşekkürlerrr

En İyi Erkek Görüşü

• Steroidler genelde şırınga ile karından enjekte ediliyor diye biliyorum.

Aktarın tavsiye ettiği kapsüllerin içeriğini bilmek gerekir.

0|1
    0|0
    • Abi araştırdığıma göre iyi etki veren tablet steroidlerde varmış. Fakat bu steroidse bana steroid olduğu satıcı tarafından söylenmedi. aktar hiçbir şekilde bir zararı olmadığını söyledi. Ama kuşkulandırmıyor mu sence hiç kilo alamayan 62 kiloluk biri aktardan ilaç alıyor 2 ayda 75 oluyor.
      Açıkcası yağlanmada olmadı.

• Eyvallah sağol abi yarın ilk işim o testi yaptırmak

• Tamam kardeşim o zaman. Sende sağol 😊

Kızlar Ne Diyor 1

• ben aktara kılo almak ıcın bıseyler verırmısın dedıgmde macun tarzında bırsey verıyor o verdıgı sey tam olarak nedır yanı ismi felan varmı?
    birde sterid olunca ne oluyor acıklarmısın rıca etsem şimdiden teşekurler :)

0|1
    0|0
    • steroid kas gelişimini hızlandıran, kilo almayı ve güçlenmeyi maksimun seviyeye çıkaran hormonal ilaçtır.
      steroidlerin farklı isimleri vardır; anapolon, dianabol, trenbolon, winstrol tablet vs. vs
      peki macunun faydasını gördünüz mü?

• Merak etmeyin macun şeklinde steroid yok. iğne ve hap var.
      Ayrıca steroidlerin yan etkileri vardır, steroid kullanmayınız.
      Bomba adında bir ürün var kilo aldırır öneririm. çevremde kullananlar var 4-5 kg aldılar.

• 2 kutu macun bıtırdım sadece 3 kılo aldım yanı ortalama 2 ayda 3 kılo gıbı bırsey ama ben hızlı kılo almak ıstıyorum ve bu sterıd mıdr nedır ondan kullanacam

Erkekler Ne Diyor 3

• Steroidi kalçadan enjektör ile veriyorlar ama danabol anavar falan var tablet aktarda bulunmaz ama kan tahlili yaptırırsan kesin sonucu alırsın

0|1
    0|0
    • Eyvallah.
      Ama şüphelerim var yinede... Çünkü 2 ayda 13 kg aldım. Hemde öyle çok iyi bir beslenmemde yoktu. Düzensiz beslenmem vardı. Yinede 13 kilo aldırdı. Bu konuda kuşkum var.
      Evet, yarın ilk işim kan tahlili yaptırmak...

• En garanti yol kan tahlili başka türlü zor ya da ismi var mı ilacın

• Dostum bir mesaj atsana

0|1
    0|0
  • aktarlar steroid satışı yapmaz benim bildigim yapsada öyle ucuz şeylerde değillerdir

0|1
    0|0
    • steroid direkt zaten satamaz kardeşim ama bazı aktar ürünlerinde steroid katıldığı devlet televizyonu TRT'de söylendi.

• haberi görmeden bişey diyemeyecegim bir ton steroid çeşiti var

Yükleniyor...