Kıyamet bir gün kopacak ahiret günü hesap vereceğiz bu yaptıklarımızı herkes görecek

Kıyamet bir gün kopacak ahiret günü hesap vereceğiz bu yaptıklarımızı herkes görecek yaptığınız için utandığınız şeyler var mı?

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle 5 yıldız verdim güzel soruydu teşekkürler... Bir gün kıyamet gelicek ve burda bazı ahkam kesen kişiler kendilerini kandıran kişiler ahiret günü hesap verdiğinde yüzleri kızarmıcak mı çok merak ediyorum.. Ben Allaha şükür utanılacak birşey yapmadım, yanlış yaptığım birşey varsa da cezamı çekerim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• elbette herkesin vardır. en masumlarından örnekler. babamızdan kalkıp annemize şikayetçi oluruz adamın arkasından atarız. trafikte mutlaka sürücülerden birine kızıp küfür etmişizdir. bir ürün alırsın reklamdaki gibi çıkmaz bir sürü küfür beddua... bunlar en masumu. gerisini siz düşünün

1|1
    0|0
  • Yaptıklarını kimse görmicek o gün herkesin derdi kendisine yeticek çünkü. Zaten ölüm herkes için küçük bir kıyamettir çok uzaklara gitmeye gerek yok.

1|1
    0|0
  • Ne yaparsak yapalım(kul hakkı hariç) rabbim her türlü günahı tövbesini kabul ediyor.Önemli olan yapılan hatanın farkında olmak ve tövbe edebilmek

1|0
    0|0
  • çok var maalesef, tekrar yaparım diye tövbe de edemiyorum, sonum hiç iyi değil:(

1|0
    0|0
  • saırta bana gelessiye kadar oooooo

1|0
    0|0
  • nası bu kadar emin olabiliyosun herşeyin görülceğine ?

1|0
    0|0
    • Ben böyle biliyorum yanlışım varsa mazur gör doğrusunu öğret.

• sana ne yanlışın var diyebilirim , ne de doğrun var diyebilirim. o gün gelsin görücez diyebilirim bir tek..

• Var tabi her gece başka Kız . Zina ediyorum her gün siz kadınlar erkekleri günaha sokuyorsunuz

1|0
    0|0
  • torpil buluruz.

1|0
    0|0
  • yok çok şükür ölene kadar da olmaz ins

1|0
    0|0
  • Var bana kalsın ama

1|0
    0|0
  • Bir keresinde cumaya gidesim gelmemişti gitmemiştim :(

1|0
    0|0
  • şu an ki hayat stilime göre yaşıyor olmam utanç verici zaten mübarek

1|0
    0|0
  • yok yapmadım hayet mülayimim :D

1|0
    0|0
  • Yok diyen olursa yala söler mutlaka herkes yapıyodur .

1|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • günahını anlatmayanın günahı ahıret günü açığa çıkmaz

1|0
    0|1
  • ben veririm hesabımı.. siz .. rin gidin cehenneme DD

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• link her hafta cehenneme mangal yakmaya gideceğim:)

1|1
    0|0
  • hesap vermem haber veririm

1|0
    0|0
  • beyinsiz insanlar adına çok utanıyorum

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum. Vardir belki.

1|0
    0|0
  • var. Sacma bir hata