Tuttuğunuz takımı belirlerken neye göre belirlediniz?

Mesela ben koyu Galatasaraylıyım ve kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım. Küçüktüm hatırlamıyorum ben peki siz neye göre seçtiniz?

1|1
17|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Galatasaray'Lıyım... hayatımda Tv'den Galatasaray'ı babamla ilk izlediğim günden beri... ya 5 ya da 6 yaşındaydım... Bu bizim Galatasaray'ımız kim sorarsa sorsun ne derse desin Galatasaray'lısın dediğini dün gibi hatırlıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden fenerliydim. Sonra ne kadar yanlış bir takımı tuttuğumu fark ettim. Şuanda da antifenerliyim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İlk yarı 3.0 Galatsarayın önde bitirdiği, ikinci yarı Fenerin 4. 3 yendiği zamandı seviyordum ama fanatik olmuştum Fenerbahçeme... Ha bide 6.0 vardı çok güzel bir gündü, birde manchester united'ı 40 yıl yenilmediği sahada 1.0 yendiğimizde Sakarya Çark caddesinde Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Sakaryaspor yani bütün halk bir kutlamamızı unutamam, bizde Monaco yu yenen Galatasaray için sokaklara çıktık, u. e. f. a kupasını alınca sokaklara çıktık. Bunlar memleket olarak futbolun etrafında birlik olabildiğimiz günlerdi.

0|0
    0|0
    • Şimdi kalmadı o birlik beraberliğin olduğu günler. Gerçi ben hiçbir zaman birlik olduğumuzu falan hatırlamam.

• düşman oldu artık herkes

• Malesef, BuTürklerden hiçbirşe olmaz diye atıp tutan internet taifesinden, kendi milletine, inancına, töresine hakaret eden gençler ve akıl hocaları, bizi birbirimize kinlendirmekten başka birşe ypmqdığı için bireysel bir toplum olduk.

• Adında gururu saklı renklerinde asalet ;) her maç telekomdayım 18 şubatta lazio'ya arena mezar olacak...

1|0
    0|0
  • Doğuştan cimbomluyuz

1|0
    0|0
  • Bende Galatasaray lıyım doğuştan gelen bir aşk

1|0
    0|0
  • Fenerliyim babam AnkaraGüücünü tutar 7 yaşında maça gitmiştik Fener Ankaragücü maçı takım tutmuyordum. o gün Fenerli olmaya karar verdim hala Fenerliyim tabi bir yanımda AnkaraGücü taraftarı babadan gelme olarak.

0|0
    0|0
  • Mersin idman yurdu
    Aşkı bir başkadır

0|0
    0|0
  • Aslinda bizimkiler fenerlidir sadece bir abim besiktasli muhtemelen rusvetle kandirmistir beni derken besiktasliyim

0|0
    0|0
  • Ölümle beyazı ayıran çizgi

0|0
    0|0
  • Babadan oğla kalan miras gibi ilerliyor bizde

0|0
    0|0
  • babamın takımı küçüklükten beri :D

0|0
    0|0
    • hmm benim de babam Galatasaraylıydı ve küçüklükten geliyor bu aşk

• Koyu eğri söğüt yaylasporluyum

0|0
    0|0
  • Fenerbahceninn haksizliklara ugramasina daha fazla dayanamadim fenerli oldum

0|0
    0|0
  • Sarhoştum hatırlamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• annem 1.5 yasindayken ogretmis sorana "caabomluyum ben" diyomusum o gun bu gundur galatasarayliyim ama bir tane oyuncu soyle desen soyleyemem😂😂

1|0
    0|0
  • Aynı senin gibiyim 💛❤️

1|1
    0|0
  • renklerine aşık oldum sarıyla lacivert in uyumuna ailede kimse yoktu etkilicek :)

0|1
    0|0
  • Kocama gore

1|0
    0|0
  • Takıma duyulan aşk en manasız ve sebepsiz aşktır gözümde. Çoğu kişi anası, babası ya da akrabası sayesinde o takımı seçer.

Küçükken ben de annem sayesinde fenerbahçeliydim, lafta tabii.

Şu an takım tutmuyorum. Futbolla aram da yoktur zaten.

0|0
    0|0
    • Manasız değil benim için ailemden sonra en değerli aşktır gözümde :)

• İşte, ben de şu duruma manasız diyorum zaten.
      Baban başka takımlı olsaydı şu an o takım için söyleyecektin bunu.

• Hayır babam beni hiç zorlamadı ki. Babam fenerli bile olsa ben fenerli olmazdım Galatasaraya sempatim vardı o yaşlardan bile.

• Halam alıştırdı 😂

0|0
    0|0
  • Çok küçüklüğümden beri galatasaraylıyım. Küçükken ailem onu tutuyor diye tutuyordum. Ne olduğunu bile doğru dürüst bilmiyordum.

1|0
    0|0
  • Bende küçüklükten takımı secmisim galatasaray küçükken de nedensixce severdim.

1|0
    0|0
  • Bütün aile gsliydi amcamlar fbliydi aynı apartmanda yaşıyoduk hepsine muhalefet olmak için Beşiktaş'lı olmuştum babam gsli benim kızım diyodu amcam fbli bir baktılar Beşiktaş'lı olmuşum 😀 hayatımda kendi başıma aldığım ilk doğru karar

0|1
    0|0
    • Galatasaray lı olmandan iyidir.

• Sarı ile lacivert hem tarih, hem atî, hem bu gün. Siyah beyaz sadece alâlâde düzgün insanların garibanların tuttuğu, sadece bir nostalji. Ama şimdi şebek dolmuş yenildiler diye iett nin taksim kadıköy tıklım, tıklım, çoluklu çocuklu otobüsünü taş yamuruna tutan insanların barınabildiği ( ki asla hepsi değil) bir takım oldu. hagisi hangisini daha çok yenmişse o iyidir.

• Konu farklı yerlere çarpıtma bence @azelcan

• babam fenerbahçeliydi. küçüklükten beridir öyledir hep ona alıştırmış beni Öyle :)

0|0
    0|0
  • Yasadigim sehrin tek takimi.. etrafimda baska Aşk yoktu.. iyi ki de yokmus...

0|0
    0|0
  • Hiç bişeye göre belirlemedim.. içimden böyle geldi sadece.. kalbim onu sevdi onun renklerine sevdalandi işte.. bende #FenerBahçeli oldum işte💙💛

0|0
    0|0
  • Çocukluğumda sempati duydum ve gittikçe sevmeye başladım

0|0
    0|0
  • Oooo memleket sevdası oo
    Çaykur rize😎💪

0|0
    0|0
  • Eskisehirspor

0|0
    0|0