Siz olsanız napardınız ne düşünürdünüz?

sevgilinizle farklışehirlerdesiniz ve ilk buluşmanız sanki telefonda konuştugunuz o kişi değilmiş gibi soğuk umursamaz davrandı ve sizi kıyafetlerinizden tutunda tüyünüze kadar eleştirip aşağıladı sonradan şaka yaptım tatlısın falan dedi ne düşünürsünüz ne yaparsınız? ve insan heycanlanıp sevgisini gösteremzmisizce o heycanı gösteremzmi ? ilk buluşmanız ve çok seviyorum diyen insan neden put gibi durur bunları derki sebebi nedirve sizolsanız ne ypardınız ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• ruh hastası o canımmm sevgili değil arkaaaaaaaaaana bakamadan uzaklaşşş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yol yakınken dönerdim şahsen.

0|0
    0|0
  • bir aşk daha gömüldü üzerinde ise soğuk rüzgarlar esiyor.Başın sağolsun sevgilin dengesizlikten öldü..

0|0
    0|0
  • hayal ettiği ver karşılaştığı kişi farklıdır sıkıntı burada :)

0|0
    0|0
  • umduğunu bulamamış olabilir

0|0
    0|0
  • tekme basardım

0|0
    0|0
  • Ya heycandır ,yada resimlerde göründüğün kadar güzel bulmadı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Etkilenmemiş derdim aslında. Ama; benim de ilk buluştuğumda ilk 5 dk içerisinde yani. Su içerken su şişesini ağzıma yapıştırma gibi bir harekette bulundu :D Çok sinirlendim :D Ama sevmediğinden değildi o dengesiz olduğundandı.

Bu yüzden sana davranışlarını incele eğer ki soğuma sezdiysen o yüzdendir. Ama ilk buluşma heyecanıyla da öyle olmuş olabilir. Ne diyeceğini bilemeyip konu açmak için demiştir falan falan...

0|0
    0|0
  • yok ya cocuk umdugunu bulamamıs bence ne bekliyordu acaba boşver ruzaklasta anlasın degerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...