Çok gülen ağlar mı?

Merhaba arkadaşlar,

benim aklım yukarıdaki soruya takıldı.

Bir insan çok gülerse ağlar mı?

Çünkü bazen çok güldün bugün ağlıcan herhalde diyorlar.

Bide gerçekten bazen komik bişey olur güzel bişey olur gülersin bir iki gün sonra bişey olur ağlarsın. Yanı sanki bende öyle, yoksa ben mi öyle düşünüyorum. Sizdede öyle mi yoksa batıl inanç mi bu saçmalık mı?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• aslında gülümsemek , gülmek pozitif enerjidendir pozitif enerjide pozitifi çeker yalnız sen çok güldüm işte aglarım dersen negatif enerji yayarsın buda negatif olayları çeker

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ya bence öyle bişey yok 24 saatin 6 saatini gülerek geciriyorum ve gülmekten karın kaslarım a ağrı giriyo kalbim sıkışıyo o derece düşün ama sadece gülmekten ağlıyorum ha bide ayağımı masaya çarpınca ha bide arı sokunce bide vücut bütünlüğüm zarar görünce

0|0
    0|0
  • o teoriye göre benim sürekli ağlamam gerekiyor ama bu zamana kadar öyle bir şey olmadı halk efsanesi o :)

0|0
    0|0
  • Tamamen batıl inanç ama yine de çok gülmek iyi değildir. Çok güzelinin heybeti azalır, toplumdaki değeri düşer. Sadece tebessüm etmek en iyisidir.

0|0
    0|0
  • saçmalık tabi... bunları birbirine endekslemek yanlış olur

0|0
    0|0
  • bol bol gülerim bol bol ağlarımda çok duygusalım ota poka ağlıyorum

0|0
    0|0
  • ben fazla gülmem zaten

0|0
    0|0
  • cem yılmaza gittimdi çıkışta eve gidince daha ağlamaya başladımdı zamanında

0|0
    0|0
  • cem yılmazın başına gelmeyen kalmazdı o zaman ? :D

0|0
    0|0
  • Günde 65 öğün gülüyorum en sonnnnnnn hiç ağlamadım :D içim kanadı arada sırada o kadar :D

0|0
    0|0
  • Bişi olmaz çatlayana kadar gül keyfine bak..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim basima gelmisti bir kac kez nezaman cok gulsem..ya cok uzulurdumya da aglardim :))

0|0
    0|0
  • Çok teşekkür ederim yazdıklarınız içimi rahatlattı. Artık korkmadan gülebilicem. Oleeyyy 😁😁😁😁😁

0|0
    0|0
  • Cok alakasiz bir soyleyis fikrimce. Insaniz bu gun gulersek yarinda aglariz gayet normal.

0|0
    0|0
  • bende cok guldugum zaman muhakkak aglarım... o yuzden bazen gulmeye bıle cekınırım:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...