Sizin şimdiye kadar en stresli ne yaşadınız ve bu durumla nasıl başa çıktınız?

evet en stressli durumunuz ne oldu, ve nasıl başa çıktınız bununla :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilimleçıktımızı ailelerimize açtık ortalık karıştı düzeldei nişan istedik karşıtı düzel di şuan hala karışık istemiyorlar bu evliliği 2 tarafa ama biz 10 yılı aşkındır çıkıyorz ben spor salonunda öğrencilerimle biraz unutup rahatlatıyorumya da box torbası dövüp kondiyon aypmaya çalışıyorum çok sitersli olursam geceyi salonda geçiriyorum sora gidip konuşup ortalığı sakinleştiriyorum eğer ben sakinşlemeden gidersem oratalık tamamen karışıyor:P

0|0
    0|0
    • ee kas yapmissindir :)

• bilemicem o kendini düşünüyor gbi biraz :D

• :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Bana aşırı yakın biri yanımda kaza geçirdi . Elin ayağın bağlanıyo Çığlıklar felan Allah düşmanıma vermesin . Soğukkanlı birisiyim normalde kendim hallettim hemen ama panik biri için durumlar kötü olur

0|0
    0|0
  • İlk Boks maçına çıkışım oldu gençlerde yapıyoduk 69+ kiloda yapıyoduk maçı en üst ağılık +69 ben 70 kiloydum rakibim buzdolabı gibi bişiydi baya bir stres vardı ,stresimi nasıl attım die sorarsan burnum kırıldı sonra stres mtres kalmadı puanla maçı ben kazandım . :)

0|0
    0|0
  • Üniversite sınavına hazırlandığım zamandı. Sınavtan daha çok başka şeylerin stresi vardı. Bir şekilde alışıyorsun işte. Stresli olsan da olmasan da. Özel bir yöntemi yok. Belki maneviyat belki sadece zaman. Adını sen koy.

0|0
    0|0
  • hayatımın en stresli dönemlerinden birini yaşıyorm açıkcası arkıt şakaklarımda damarlarım şişiyor bazen başım dönüyor ama biliyorumki bitecek işte keyfini çıkarıyorum:)

0|0
    0|0
  • çıkamadım sedef oldum

0|0
    0|0
  • ilk gurbete çıktığımda çok zordu

0|0
    0|0
  • sınav oldu en stresli oydu yani. nasıl başa çıktım kaldım bitti gitti.

0|0
    0|0
  • Herşeyin düzeleceğini düşünürekten dua ettim.. Olumsuzluklara yer vermedim.. İyi olanı düşündüm ve dünüya da yarını düşünerek bugünü kaçırmadım..

0|0
    0|0
  • çift katlı camı yumurukladım parçaladım 24 dikiş atıldı koluma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cok strestli zmnlarim oldu...halen da olmakta..nasil basa cikiyorum bende blmiyorum..sanirim kendimi i$e vererek rahatliyorum brz:)

0|0
    0|0
  • başa çıkamadım.

0|0
    0|0
  • Annemle sevgilimi tanıştırmam.Nasılsa bir gün tanışacaklardı zaten diye kendimi sakinleştirmeye çalıştım.

0|0
    0|0
  • 6 yıl agrısını cektiğim dişi cektirmeye gittiğimde .Allahım o nasıl bir streeesssss. aglayark basa cıktım tabiki bagıra bagıraaa:D

0|0
    0|0
  • Say say bitmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...