Ne istiyorum diyor nede istemiyorum

Merhaba arkadaslar öncelikle burda ciddi yorum yapan arkadaslar oldugun da gercekten kendimi rahatlamış hissediyorum.. 2 ay tanışma aşamasın da oldugum biri şimdiye kadar bana hiç açılmadı duygularını da belli etmiyor ama benimle konuşmaya da devam ediyor bı sorun varmi diye sorduğum da ise olmadıgını söylüyor ama hislerini duygularını öğrenmek istiyorum öğrenmiyorum ona acik acik sordum ilerisine dönük gercekten ne dusunuyorsun diye sonra yüz yüze konusuruz bunları dedi ve soylemedi.. Simdi gorusene kadar mesajlasiyoruz ama soğuk yazıyorum ben sizce ne olabilir niye böyle yapıyor ne istiyorum diyor nede istemiyorum diyor ortada kaldım oyuzden bende duygularım dan emin olamıyorum sizce soğuk yazmaya devam ediyim mı? Sizce bı insan niye böyle olur onu zorlayan hiç bisey de yok ama hiç bisey söylemiyor napicami bilemiyorum artık...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be bu olayları bu kadar irdeleyen bayanlar var mıydı...Genelde erkek açar da bu konuları

0|0
    0|0
    • Açmadığı için ben actım sadece ne düşündüğünü sordum bunu öğrenmekde en doğal hakkım değil mı sizce

• Hakkınız da ben hiç rastlamadım ondan yakınıyorum belki de,aldırmayın siz bana :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Mesajlaşmayı bırak ve bence sen duygularından emin değilsin ne zaman gerçekten duygularında emin olduğuna öyle konuşalım diye mesaj at bakalım ne yapacak sana değer veriyorsa bunu asla istemez.

0|0
    0|0
    • Zaten soğuk yazıyorum ve konuştuğumuz dada hiç bisey yok nasılsın napiyorsun felan ama guzel fikir tskkur uyguluyabilirim ;)

• uygula onu sensizlik nasılmış diye bir göster ki aklı başına gelsin eğer gelmiyorsa da sende onu hiç umursama.

• Doğru yüz yüze konuştuğum da da bisey demezse uygulucam bunu ;)

Yükleniyor...