Fenerbahçe-amedspor?

Uefada ruslarla eslestik kupada amedle. NE İSTİYONUZ BİRADER ÜLKENİN SORUNLARİNİ BİZ Mİ COZECEGİZ KORUMA KALKANİ MİYİZ BİZ.

0|2
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevindim amedle eşleşmekten intikam alma zamanı !

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırımın memleketi. bu ülkenin birlikteliğini göstermek için gerçekten güzel bir fırsat.! çakma milliyetçi bvursa taraflarları gibi insnalar olmaz umarım

0|0
    0|0
    • Birader her kürt aziz yıldırım gibi olsa can karban adam Atatürke tapıyor resmen ama şu bir gerçek amed denen takımın taraftarı insan değil istiklar marşısını ıslıklayıp apo diye destek veriyorlar. birlik beraberlik bekleme hiç boşuna.

• sen amedsporlu oyuncuları tanıyor musun? belki onların aziz yıldırımdan farkı yok. işte bilip bilmeden konuşuyorsunuz. ortaya bir algı atıyorlar bazıları da sazan gibi zaten hemen atlıyor

• Futbolcularda aynı taraftarıda boşu boşuna algı falan deme şu soysuzları destekleme herkes onların ne olduğunu biliyor ve gördü neyin algısıymış istiklar marşısını kim ıslıkladı apo diye bağıran kimdi. sosyal medyada zulüm gören halkıma galibiyeti armağan ediyorum diyen futbolcular kimin futbolcusu. yazık valla yazık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• http://i.hizliresim.com/D4gbRm.jpg
    As kadro gitmemiz lazım bu artık ülke meselesi.

0|0
    0|0
    • Bence mantıklısı oraya a2 takımı ve forma şansı bulamayan oyuncular gitsin zaten onlar kadıköye gelince as kadro çıkar giresun 2 show yaparlar

• Ben olsam fernandaoyu falan sürerim :D

• İyi olmus

0|0
    0|0
  • İbretlik tespit 😊😊

0|0
    0|0
  • Ülkenin tüm sorunlu oldugu gruplara gömmek apayrı keyif olacaktır

0|0
    0|0
  • Hahaha guzel yaklasim kardesim :D

0|0