Her dizide bir Beşiktaş reklamı sizce neden?

Son dönemlerde, senaristlerin Beşiktaş reklamına çok ağırlık verdiğini düşünüyormusunuz? Sizce neden?

Güncellemeler:
Nerde bu millet sitenin fanatikleri mesela @06Kartaliçe1903 ne olacak Beşiktaşa yapılan bu senarist ayrımcılığı?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbi senarist dizisinde hoş olmayan bişey olmayan bişey istemez ve en hoş olanı gösterir. Bence gayet normal

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde ne olacak bu beşiktaşın hali?
    Bunlar hep Birol güvenin suçu o başlattı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe olsa Galatasaraylılar, Galatasaray olsa Fenerbahçeliler tepki gösterir de ondan, Beşiktaş daha kabul edilebilir her üç takım içerisinde :D

0|1
    0|0
  • Besiktasliyim rahatsizlik duymuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Son senelerde genel bir kanı var Beşiktaş hak ediyor diye , göze daha hoş hitap eden futbol oynanıyor

Bazıları da bunu Beşiktaşı şampiyon yapmak istiyorlar diye ağlayarak belirtiyor , geçen sene Süleyman Seba sezonunda Beşiktaşı şampiyon yapacaklar diyenler hala utanmadılar

0|0
    0|0
  • Bu filmin temeli zaten besiktas babaları fanatik besiktasli oldugu icin metin ali feyza koymus kız degilde erkek olsaymis feyyaz olcakmis ismi filmi izlemedin mi abi :/

0|0
    0|0
    • Bu dizi son noktası onun için koydum. Senaristler genelde kayırıyor onu diyorum. 80 ler, çocuklar duymasın, kardeş payı, leylayla mecnun, arka sıradkiler ve dahq niceleri.

• Çünkü BEŞİKTAŞ.

0|0
    0|0
  • Çünkü Beşiktaş halk takimidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...