Rüyalarınıza inanır mısınız?

Bazen gördüğüm rüyalar bir iki gün sonra çıkar:) sizinde rüyanızıın çıktığı oldu mu:) Neler oldu anlatın bakalım:)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• rüyaların %10'u kerametmiş

rüyaların hak ve sadık olduğunu ancak peygamberler ve salih insanlar, evliyalar görür o rüya kalktığı gün aynısı gerçekleşir bu ayette de sabittir hadislerde de

rüya bir ikazdır kulun kalbi temiz ise Allah o kula bir işaret verir yani kulum biliyorum sen temizsin inançlısın Allah ona kendini hatırlatır çünkü kulun fıtratında ona yönelmek var ister istemez Allah ezeli ilmiyle bildiği için o kulun akıbetini ona yön gösterir zaten kafir de belli mümin de belli levfi mahfuz da her şey kalemde yazılmış geri dönüş yok çünkü Allah ezeli ve ebedi ilim sahibidir bir şeyin sonu ne olura olsun zaten onun akıbetini bildiği için fazla söze hacet yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• binevi dejavu olayı... beynin o an takılması diyorlar ama bilemiyeceğim evet banada oluyordu eskiden sınav sorularına baktıgımı hatırlıyordum ama sınavda :D

0|0
    0|0
  • ben bazen eski manitayı görüyorum bu aralar yine görmeye başladım arka arkaya nedendir bilemedim :D

0|0
    0|0
  • geçen ruyamda sayısal lotıyu gordum ertesı gun gıttım hemen oynadım tam sonuclar acıklanıyodu aha dedım mılyoner oldum bı tane sayı bile cıkmadı ah ulan dede ben senin taa ..

1|0
    0|0
  • ben rammstein grubunu istanbula konser vermeye getirmiştim anlaşma imzalıyoduk, sonra yatımla boğazı gezdiriyodum elbet birgün zengin olucam, yat alıcam, rammstein grubunu getirticem inanıyorum! :)

0|0
    0|0
  • hacı yaşayacaklarını önceden görüyorsun,sanki o anı daha önceden yaşamış gibi hissedersin

fazla kafayı takma sonra sıkıntı olur,eğer dikkatli olur 6 . hislerinde kuvvetliyse faydasınıda görürsün...

0|0
    0|0
  • rüyamda çok güzel bir kızla sevgiliydik ben onun dilerine uzanmış çok güzelsin diodum o da bana gülümsüyodu.2 sene sonra üniyi kazandım aaa o kızz... ama hiç çıkmadık açıkcası kıza bişey hissedmiyorum o da bana karşı.

0|0
    0|0
  • dün gece çok b.ktan rüya gördüm. inanmak istemiyorum :(

0|0
    0|0
  • Hep inanırım rüyalarımın bir şeyler anlattığını düşünürüm bazıları net olarak gerçekleşmez bize mesajlar verir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...