Spordan önce enerjik olmak için ne yenmeli, ne yapmalı?

Hedefim kilo vermek olduğu için diyet yapıyorum ve sporla desteklemek istiyorum. Ama çoğunlukla çok halsiz ve enerjisi düşük bir insanım. Spor yapmak ciddi anlamda zor oluyor bu yüzden. Enerjimi nasıl yükseltip, spor için performansımı daha kuvvetli hale getirebilirim?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben iki gunde bir yapiyorum senin durumun birazda psikolojik spora baslsdiktan ve biraz isindiktan sonra zaten yeterince enerji patlamasi yasayacaksin yemek ten 3 saat sonra baslamani tavsiye ederim uykunuda duzenli alacak sekilde ayarla rejim diyet yapmana bile gerek kalmaz is birazda beyinde bitiyo baslayacam dedinmj zaten beyin enerji ve mutluluk hormonlari salgilar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 fincan kahve. Kafein enerjini yuksek tutar.
    Spor sırasında sekerin dusup kendini kotu hissetmemen için glisemik endeksi yuksek gidalardan yani basit sekerler gibi kötü karbonhidratlardan kacinmalisin.
    1.5 2 saat oncesinde proteini yuksek bir gida alirsan insülin dalgalnmasi da yasamazsin ve acikmazsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Protein al

0|0
    0|0
  • Tabi ki de doğru bir beslenmeyle. Sanırım diyet yapayım derken aç kalıyorsun buda seni halsiz yapıyor

0|0
    0|0
    • Diyet yapmadığım zamanlarda böyleyim :)

• Demek ki vucüdun doğru besinleri arıyor. Kilo alırım diye besinleri ayırt ediyorsan buda seni zamanla halsiz düşürür hatta ilerde hastalığa bile yol açabilir. Unutma vucudun her türlü besine ihtiyacı var..

• en iyisi koyu kahve 2 fincan birde protein bar 45 dakika önce acaip konsantre olursun hemde enerjik

0|0
    0|0
  • Spordan iki saat önce bir avuç kuru meyve ve çerez ye. Çerezden kastım fındık, badem, ceviz vs gibi. Halsizlik yaşamazsın

0|0
    0|0
  • Motivasyon videoları izle ve spor yaparken müzik dinle

0|0
    0|0
  • Redbull (:

0|0
    0|0
  • gün icinde spor ile ilgi video ve paylaşımanları takip et gercekten işe yarıyor seni motive eden parcaları dinle salona kosa kosa gidiyorsun :D Spor öncesi Koyu bir kahve ic

0|0
    0|0
  • Beslenme şekline tereyağ lif zeytinyağı protein bunları bolca ekle

0|0
    0|0
  • Metabolizmana bağlı

0|0
    0|0
  • Spordan önce kolayı kahveyle karıştır iç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türk kahvesi iç yapamam diyorsan da muz ve süt tüket

0|0
    0|0
  • Aktardan goji cilegi ya da diger ismi kurt uzumu diye satiliyo tavsiye ederm kullaniyrm enerji veriyo ve yag yakimini hizlandiriyo😊

0|0
    0|0
  • Muz yer

0|0
    0|0
Yükleniyor...