Spor salonuna giden var mi?

Ya bende gitmeyi dusunuyorum ucretler nasil oluyo mesela benim konustugum yer 3 ayligina 150 tl dedi ben cekiniyorum ama hem kapali biriyim ne giycem nasil yapcam daha once hic spor yapmadim simdi orda rezil olmayayim kalablik gruplar mi olur acaba?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• ben sporu seven birisiym ve vakit buldukca spora giderim. genelde kalaba oluyor. fakat ben yurt disinda yasiyorum turkiye icin bisy diyemicem ama yinede kalaba olacagini tahmn ediyorum. rezil olmassin sonucta oraya spor yapmaya gdeceksin zamanla herseyi ogreneceksin. istersen evdede yapabilirsin eger rahat olamam diyorsan. ben hem ev hemde spor salonunda spor yapiyorum. emin ol evde yapmakta faydali olacaktr.

0|0
    0|0
    • Evde faydasi olursa evde yaparim ama nasil nerden baslycam blmiyorum

• Ay cok sevindiim cok tesekkur ederm aciktikca corba domats yesillik yemeye calsiyordm bende

• umarim 1 ay sonra hersey bekledgin gbi olur :)

Erkekler Ne Diyor 7

• gittiğin yere bağlı kimi salonlar sinek avlar kimileri tıklım tıklım olur. fiyatı iyiymiş. ilk günler idare edeceksin artık zaten hemen alışırsın

0|0
    0|0
  • Merhaba,

Genelde fiyatlar 40, 50 TL diye değişmektedir. Bu gideceğiniz kaliteye ve gideceginiz spor yerine de bağlıdır.

Spor yapmaktan cekinmeyin oraya ne kilolu kızlar, erkekler geliyor gayet normal bir sey.

0|0
    0|0
  • akşama doğru kalabalık olur ama arkadaş bulursun ya kendine hoca gösteriyo zaten sana rezil olmazsın

0|0
    0|0
  • Normal fala olanda var az olanda var iste

0|0
    0|0
  • Çekinmene hiç gerek yok çok düşünüyosun

0|0
    0|0
  • erkek yoksa sıkıntı yok senın için bence ama diyer türlü bilemicem 150 tl de gayet ugun fiyat

0|0
    0|0
  • Valla ucuz ya ben aylık 100 e gidiyordum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kapalıysan erkeklerle aynı ortamda yapma rahat edemeyeceksen 3 aylık 150 iyi bir fiyat

0|0
    0|0
Yükleniyor...