TV'de bir öpüşme sahnesi çıktığında ailenizin tavrı ne oluyor?

Sıcak yaz günü, oturuyoruz ailecek, kumanda tabi ki babamın elinde yine. Derken bi' film açıp izliyoruz, akabinde çıkan her türlü yakınlaşma içeren sahnede odak noktaları ben oluyorum. Hayır, sanki ben öpüşüyorum, ben sevişiyorum da ona nispeten böyle hal alıyorlar.

Bir de filmlerde bu hanım kızlarımızın Ayşe'de kalacağım yalanlarını görüyorlar, yine bana bakıyorlar. Babamın tek kaşı kalkık; "sen geçen Ece'lerde kalmıştın değil mi?" sorularını da yanıtlamaktan baygınlık geçirmeye başladım.

Size de böyle oluyor mu? Herhangi koklaşmalı sahnelerde evin tüm bakışları üzerinize toplanıyor mu?

Gizli, bu gece başım çok ağrıyor, olmaz. :/

0|0
1615

En İyi Kız Görüşü

• 4 yıl oluyo oturup beraber tv izlemeyeli herkes kendi bilgisayarında :) sorun yok

0|0
    2|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• "ooouuv adam diş hekimi gibi maşallah"

babam

1|0
    1|0
    • Validenin bakışları düşünemiyorum bile ahahaha.

• Utanırım

1|0
    1|0
  • Babam falan tüm aile üyeleri bana bakıyor ne var lan benmi öpüşüyorum AllaAlla.

0|0
    1|0
  • bazen bakışlar üzerimde toplanıyor bende ya nasıl sevişiyorlar maşallah diyesim geliyor

diyemiyorum o an :)

0|0
    1|0
  • o Merve'lerde değil miydi ya? soruna gelince benim babam direk kapatırdı. annem de bir şey demezdi. ama böylece akrabalarla izlediğimizde herkesin kafası havaya kalkar o an. içinden de bir töbe estğf. töbe geçirirler. yarılırım o an.

0|0
    1|0
  • ben sahneyi izlemekten tam olarak nasıl tepki verdiklerini göremedim daha.

0|0
    1|0
  • kafamızı baska tarafa cevırıp baska konulara dalıyoruz baba beyde kanalı degıstırıyor :D

0|0
    1|0
  • Babam geçen dedi ki beni leylekler getirmiş. Gerisini sen düşün :D

0|0
    1|0
  • Kalk bir su getir

0|0
    1|0
  • Sevişmeli bir sahne çıkınca tüm gözler bana çevrilirdi sanki ben sevişiyorum.

0|0
    0|0
  • Hic bir tepki vermiyoruz hpimizin basi yerde oluyor sevisme sahnesi baslamadan kanal degiyor

0|0
    1|0
  • kumanda o an kimdeyse vay haline asdkhdfjk

0|0
    1|0
  • Bitmesini bekliyorum

0|0
    1|0
  • ailemle birlikte tv izlemiyorum ama izlediğimde de gelmiyor değil annem hemen kumandaya el atar :)

0|0
    1|0
  • arap ben El fısh fısh

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Yok henüz olmadı... Bu yaşımdan sonra da sanmam olacağını...

1|0
    0|0
  • Babam, anneme iyice yanaşıp, malum yerlerine pandik atıyor.

Cidden..

Hayır, yaşlandıkça hormon seviyesi düşmüyor muydu ya?

0|2
    1|1
  • Yok bakışlar bana dönmez herkes başka bir tarafa odaklanır :D

Annem elişine döner kardeşim kitaba odaklanır

Ben telefona kitlenirim :D

La babamm ne yapıyo acaba :D

0|0
    1|0
  • Ben nedense çok utanıyorum ve kucağımda kedimle ilgilenmeye çalışıyorum sanki o sahneyi hiç görmemişim gibi davranıyorum..

0|0
    1|0
  • öyle sahne oldugunda baba varsa zapıng oluyor anne varsa pür devam :D

0|0
    1|0
  • hayır böyle bişey yaşamıyorum..

0|0
    1|0
  • normal yani bir tepki vermiyoruz

0|0
    1|0
  • Benim ufak erkek kardesim elleriyle gozunu kapatip "anne bitince soyle" der ahaahah biz ona gulmektensahne bitmis olur zaten. Anemin yaninda sorun yokta babam varken utaniyorum.

0|0
    1|0
  • ortamdan uzaklaşıyorm hemen bağıra bağıra susadım deyip haha

0|0
    1|0
  • öyle bir şey olmuyor, zaten ailecek televizyon izlemiyoruz. ama olur da izlersek babam kanalı değiştirir ve tuhaf bir şey sorar, 'hani bir arkadaşın vardı ya fransızca konuşan, ne oldu ona hangi okulu kazandı o?' gibi.

0|0
    1|0
  • Bakmıyormuşum da görmemişim gibi yapıyorum,saçımla oynuyorum,telefona yöneliyorum aksldhfj :D

0|0
    1|0
  • annem babam değilde anneannem "şimdikilerde hiç utanma yok " diye bir başlıyor

0|0
    1|0
  • Biz izlemeyiz ailecenek öyle şeyler.

0|0
    1|0
  • babam hmen dgstırıyoya da kumanda kımdeyse o dgstırır

0|0
    1|0
  • Hayır olmuyor böyle şeyler.

Kücükken oluyorduda artık değil.

0|0
    1|0