Neden çirkin erkekler?

özgüvensiz kız?

yok bu değil

maddiyatçı kız?

hayır bu da değil

erkek güzeli oluşundan ötürü kendini bir bok sanışı

evet.

ve çoğu kez o estetik görünüşlerine aldanmamız

evet.

ne dereceg*tolabileceklerini anlamadan güzelliklerine kapılmamız

evet.

oysa çirkin erkek öyle mi onu sevebilmek için bakarsın iyice bakarsın biraz da yakından gözlerini görürsün sana ne yapıp ne yapmayacağını anlarsın.

estetik görsellik koca bir yanılgı. sizce?

Güncellemeler:
en çirkin olanı en iyi cevap seçicem <3

0|0
11|24

En İyi Erkek Görüşü

• Güzellik savaştan sonra yaşanan zafer duygusu gibidir..çirkinlik ise savaşın ta kendisi

Güzelliğe methiyeler düzen tüm dünya yazarları, şairleri, müzisyenleri... çirkinler *nanizi mi sgti!?...

Yakışıklı olmak elimden gelmez ama daha da çirkinleşebilirim...

Jamal Fare link

Eski cevaplar serisi sayi 42

2|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• güzellik kadına özgüdür.

erkekte güzel ve yakışıklı tabirleri biraz daha önemsiz kadına göre.

erkekte, klasik tabirle karizma dediğimiz unsur ön plana çıkıyor. erkek, erkekliğini hissettirdiği ölçüde çekicidir. cinsel yönüyle de, ruhsal yönüyle de, fiziksel yönüyle de.

0|0
    0|0
  • Sonra böle sokulursun elinle yüzünü okşarsın yılların verdiği yorgunluk ve çirkinlik yüzde kırışıklıklar yapmıştır o kırışıklıklar eline geldikçe oha bizim köyün yolu gibi amk dersin ama yinede gideri vardır:/

1|0
    1|0
  • Herşey güzellik değil doğru ama güzel olmadanda konusulmuyor arkadaş.

Tabi herkes için geçerli bir durum değil bu,oda kesin.

0|0
    1|0
  • Erkeğin güzeli olmaz. Erkeğin erkeksi olanı olur özgüvenli oluşu sevdiklerini koruma güdüsü karizması erkekte tip en son geliyor duruş daha önemli o yuzden çirkin olması pek bir sorun olmuyor. Ama yakışıklı adamlar biraz abartıyorlar kıymet bilmiyor olabilirler bilemicem hiç okadar yakışıklı olmadım :D

0|0
    0|0
  • Harbi tek sorunun tip mi?

1|0
    2|0
  • bullshit

0|0
    1|0
  • Şimdi epey arkadaşım var elbet ki yakışıklı olanı çirkin olanı vs.. Çirkin olanlarda bir kopukluk var. Kendi dünyaları var onların kapanmışlar kimse ile bir şey paylaşmaz ve gıcık tipler. Yakışıklı olanla böbürlenmiyor sadece kendilerine güvenleri var muhabbetleri var anlayışları var ve paylaşımcılar.. bilmiyorum senin bakış açın nedir..

0|0
    0|0
  • Bir yer tam olunca, diğer yerler eksik kalabiliyor bazen..

İnsan işte..

Bak mesela, gülüşü güzel kadınların da alayı şerefsizdir..

Cidden..

1|0
    1|1
  • Ön yargılar işte , haklısın bir dış görünüşe hareket ediyoruz ama çirkin olanlarında içlerinin kötü olmadığı ne malum

1|0
    1|0
  • herkes bir aynadır sen ona nasıl bir gözle bakarsan o sana onu yaşatır

0|0
    0|0
  • Çirkinim ben yanaşın bana ^^

1|1
    1|0
  • Sen yanılıyorsun kusura bakma ama bir yıpranmışlığı bu yönde yorumlamışssın yalnış yorumlamışssın .)

0|0
    1|0
  • İçsel güzellik olmadıktan sonra dış güzellik pek bir anlam ifade etmiyor haliyle.

0|0
    0|0
  • Güzel insanın huyları sivri olur.

0|0
    1|0
  • neyse bu soruyla ilgil bir bilgim yok

1|0
    1|0
  • anlatım bozukluğu var gibi ...

1|0
    1|0
  • bastım tek yıldızı

0|0
    0|0

• Tipsiz erkek candir:)

0|0
    1|0
  • valla yazdığını iki kere okudum anlamadım. ama sanırım iyi bir şey söylüyorsun. bence de öyle.

0|0
    1|0
  • :))))) Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    1|0
  • Çirkinsin dimi ?

0|0
    1|0
  • Ben yakışıklıyım vallaha hiç üzerime alınmıyorum :)

0|0
    2|0
  • bugün ne kadar güzel konular açılıyor kızlarca ya

al al al sana da en büyüğünden güzelinden bir kocaman teşekkür

yürrüüü beeee :) kim tutar açıl aç daat durma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çirkin erkeğin hata şansı fazla yok; ya güzel ruhlu olacak; ya gidecek. Bunu bildiklerinden daha içten olmaya çalışıyolar heralde. Ha biri gelse dese çok yağuşukluyum çok da içtenim saygılar şelale.

not: ks erkekleri de hiç üzerine alınmamış; hepsi antonyo banderas'ın yandan yemişi asdafdasd

0|0
    2|0
  • Dış görünüşün verdiği etki işte. Her zaman yakışıklı olmayan erkekler daha çok ilgimi çeker. Onlarda kimsede olmayan başka bir farklılık var.

1|0
    1|0
  • çirkin erkek kendi plasentasının içinde yaşıyo hep, sek bir karakteri var gibi gözüküyo

ama hatunun biri gelip o plasentayı ojeli tırnaklarıyla parçalayınca, kendini bir b.k sanıp en yakışıklıdan daha da g.t kafalı olabiliyo

görsel yanılgı değil yani,adamın kafada neler döndüğüne bağlı

0|0
    1|0
    • ben de şekil yapıyorum işte :P

• Cok pis aciklamissin:) ama tipsiz erkek bence kadinin daha cok degerini bilir.

Bilirki secme sansi yoktur.kayip etme riskini pek goze alamaz

• Sonra böle sokulursun elinle yüzünü okşarsın yılların verdiği yorgunluk ve çirkinlik yüzde kırışıklıklar yapmıştır o kırışıklıklar eline geldikçe oha bizim köyün yolu gibi amk dersin ama yinede gideri vardır:/ (canım sıkılıyo)

1|1
    0|1
  • kadınlar aldatılmaktan nefret ederler ve yakışıklı erkekler daima aldatır yanılgısındalar...bu yüzden çirkin erkek modelini tercih ederler. yanlış mantıktır.bu çirkin erkeklerin özünde kompleksli yapıları bir süre sonra savunma mekanizmalarını daimi kullanmaları nedeniyle aşınmış olucaktır. kaçınmak lazım. en tehlikeli tür onlardır.

0|0
    1|0
  • Genelde tipi iyi olanlar sirdaki mantigini yasiyorlar, ama onlarida suçlamamak lazim, kizlar öyle bir yavsiyorki, napsinlar.

0|0
    1|0
  • o değil de genel de çirkin erkekler daha bir duygusal daha bir romantik.

1|0
    1|0
  • tek yıldız verdim.

0|0
    0|0
  • İçi güzel hesabı...

Veya çirkin karizması vardır..

Ya da beyni yakışıklıdır...

0|0
    1|0
  • Kim bu estetik guluslu yakisikli. Cercevemiz farklidir belkide kim bilir.

0|0
    1|0
    • güzel gülen

güzel gözleri olan

bakınca içini eriten

ama nihayetinden bir boka yaramayan

• seviş de sonra götünü dönüp uyusun

• Karsilikli gotumuzu donup uyuruz iste

• çirkin erkeğiniz geldi kızlar ;)))

0|0
    2|0
Yükleniyor...