Beşiktaş'ın yeni transferlerini nasıl buluyorsunuz?

Ara transfer döneminde transfer edilen Boyko, A. Delgado, Marcelo hakkında fikirleriniz nelerdir?

0|1
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence Beşiktaş açısından çok iyi oldu bu artık mazaret kabul etmiyoruz şampiyonluk bizde bu sene :)

0|0
    0|0
    • Bayan ve futbol yorumu ilginç :) ofsaytı da biliyorsunuzdur siz şimdi :) İnşallah tek temennimiz o.

• Sıkıntı yok:)

• Bütün olmak önemli eğer bir takım bunu başaramadıysa olmaz zaten

En İyi Erkek Görüşü

• İlk yarı takımın eksik yönü apaçık ortadaydı , hücumda sıkıntı olmadığı aşikar zaten. Savunma ve kaleye takviye şarttı. Boyko 2015 uefa yılın kalecisine aday gösterilen bir isim , marcelo ve delgado büyük liglerde defalarca ilk 11 sahaya çıkan oyuncular. Aras geleceğe yatırım... hepsi faydalı olur inşallah

0|1
    0|0
    • Haklısın dostum. Benim en merak ettiğim Boyko. Şenol Güneş Rhodolfo-Ersan ikilisini mecbur kalmadıkça bozmaz gibime geliyor. Veya en çok birini değiştirir ama Boyko'nun kaleyi devralması lazım. Gerçi kupa maçında Tolga fena değildi daha konsantreydi bence.

• İnşallah dediğin gibi olur

• İnşallah.

Kızlar Ne Diyor 1

• Boş transfer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• iyidir

0|1
    0|0
  • transferler belki iyi olabilir ama bunları sezon başında yapmalıydı uefa kaçtıktan sonra yapılan transferden hiç bir cacık cıkmaz

0|1
    0|0
    • Bu açıdan bakarsak doğru ama uefadan elendikten sonra transfer yapmamak da doğru olmazdı. Bu sene şampiyon olmak adına transfer şarttı bence.

• senin gibileri as sayıda vardı kardeşim senın gibi dusunmeyen coktu bu lıgı alır gotururuz dıyorlardı ama Fenerbahçeye karşı galip gelmesıne rağmen 1 puan ondeydı bjk o oyuncuların uyum sağlaması falan derken bjk belki daha fazla zarar bıle gorebılır

• Evet. Bizim futbolcularda tecrübe eksikliği var. Sanırım Gomez ve Quaresma dışında kadromuzda şampiyonluk görmüş oyuncu yok. Bu da maçımızı Fenerbahçe'den sonra oynadığımızda, geriye düştüğümüz maçlarda futbolcuların strese girmesine yol açıyor. Ama Fenerbahçe'de bu tarz bir problem yok. Birçok futbolcusu şampiyonluk yaşamış, o duyguyu stresi baskıyı kaldırma potansiyeline sahip. Tabi Şenol Güneş bu noktada devreye girebilir. Stres yönetiminde ligi tanıması ve tecrübesi açısından Bilic'ten daha iyi. Bakalım sonuç güzel olur inşallah.

• Oyle tur futbolcular tanimiyorum umarim faydali olur

0|1
    0|0
    • Çok göz önünde olmamasına rağmen Delgado La liga gibi üst düzey bir ligde oynamış, diğeri ise Hannover 96 da ilk yarıdaki tüm lig maçlarında 11 de oynamış sanırım. Brezilyalı ve tecrübeli olması da başka bir artısı bence. Sonuçta klübun kasasından para çıkmadı, en kötü ihtimal 2 3 maç oynayıp oynadığı her maçta ya hata yapan, ya kırmızı kart gören Miloseviç yerine daha iyi bir yedek olur diye düşünüyorum.

• Umarım şenol güneş boykoyu oynatır marcelo da iyi oyuncu

0|0
    0|0
Yükleniyor...