Kapat

En sevdiğiniz Futbolcu kimdir?

Benim tek idölüm Cristiano Ronaldo onu diğerlerinden ayıranlar :
*Filistinli çocuklara yardım elini uzatan Real Madrid’li süper star Cristiano Ronaldo, Ramazan Bayramı nedeniyle 2 milyon dolar bağışta bulundu. Ronaldo’nun bu ilk yardımı değil. Portekizli oyuncu, 2012’de de kazandığı Altın Ayakkabı ödülünü açık artırmayla satışa çıkarmış ve elde ettiği 1.5 milyon Euro’yu Filistinli çocuklara bağışlamıştı.
*Diğer zengin Futbolcuların aksine Asla alkol içmez çünkü babasının ölümüne neden olmuştur.
Fakir bir aileden gelmiştir ve babası o 20 yaşındayken ölmüştü.
*Cristiano Ronaldo'nun vücudunda hiç dövme olmamasının sebebi her 2 yılda bir kan bağışı yapar.
* Endonezya'da meydana gelen depremde bu ülkeyi ziyaret etmiş özellikle Açeh bölgesine yardımda bulunmuştur. Hatta bir çocuğa yaptığı yardımlar günlerce konuşulmuştur.
*Kanser hastalarına özel bir zaafı var çok sayıda kanser hastası özellikle çocuklara yardım eder.
En sevdiğiniz Futbolcu kimdir ?
Sevdiğim sözleri :
*Tanrı bile herkes tarafından sevilmezken, benim şansım ne ki?
*İnsanlar benim kendim ve para için oynadığımı söylüyor. Oysa ki ben, babam benimle gurur duysun diye oynuyorum.
*Mourinho'nun hakkımda kötü şeyler söylemesine alışığım. Ona sadece şunu söylüyorum; ben hayatım boyunca yediğim kaba tükürmedim.
*Sizin sevginiz beni daha güçlü yapar , nefretiniz ise beni durdurulamaz hale getirir.
*Küçükken bana Futbol oynamayı bilmediğimi söyleyip kaleye geçirirlerdi şimdi evlerinde beni izliyorlar

*Kazanmayı sev, kaybetmekten nefret et.

0|2
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Ronaldo karakter ve futbol açısından çok beğeniyorum adam bağış yapıyor küçük çocuklar yardım ediyor onlarla ilgileniyor messi tamam Ronaldo dan biraz daha iyi olabilir ama şu açıklayayım iş yerinde çalışmaya başlıyorsunuz ve çok iyi biliyorsunuz işinizi ama karakter olarak iyi değilsiniz o zaman yaptığın en iyi iş o karakter yüzünden seni mahveder ama işini iyi yapıyorsun karakterinde 10 numara olunca o adamı tutamaz sın müdürlüğe kadar gider bu yüzden Ronaldo derim her zaman akıllı dürüst iyi bir insan

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• George Hagi benim vazgeçilmezim.

Hagi, Hagi, Hagiiiiii perdeyi de açıyor, perdeyi de kapayan isim oluyor onun adı hagiiiiii..

Sağ ayağı diye yazılır sonra sol ayakta diye kitaba eklenir. Büyük ustaaaaa hagiiiii..

1|1
    0|0
  • adamın dibidir ronaldo keşke müslüman olsa

0|2
    0|0
  • adamdın dibidir CR7 ;)

0|1
    0|0
  • futbolcunun sadece futboluna bakarım sözleri davranışları beni ilgilendirmez en iyi futbolcu en yetenekli futbolcu MESSİ dir aksini idaa eden futbol u takip etmeyi bıraksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...