3 Haftada 10 kilo verebilir miyim?

3 haftada yaklaşık 10 kilo vermem lazım fazla kilolu değilim 60 kg civarıyım 168 boyum var ama 50 olmam lazım. neler yapmam gerekio çikolata bağımlılığım var 2 gündür kendimi dizginliorum ama gece acıkmalarımın önüne geçemiorum yardımcı olur musunuz?

Güncellemeler:
zor filan diyeniniz olcak veya sağlıksız diyeniniz de bana bişey olmaz merak etmeyin

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çikolataları götürdün sonra 3 haftada 10 kilo vermem lazım diyorsun :D :D
    Zor demiyorum da hızlı verirsen kalçanda, kol altında, belinde çatlaklar oluşur ve bu kilolu olmaktan daha kötü bence.

0|0
    0|0
    • bir dönem çok hızlı kio alıp verdğimden bacakalrımda zaten çatlaklar var. bugün enfazla 900 kalori aldım sporumu d ayapıorum 2gündür diyetteyim koşuyorum fitness yapıorum dün 500-600 kalori almıştım

En İyi Kız Görüşü

• şok diyete girme eğer biriyle buluşmayacaksan güzel görünmek istemiyosan,
    bir kilo 7000 kcaldır
    senin günlük bazal metabolizman 1400 cıvarıdır tahmınen yanı sen günde 400 500 kcallık bir diyet yaparsan ancak bir hafta da günde 1000 kcalden 7000 eder yani bir kilo eder, ek olarak spor eklersen bir haftada max sağlıklı su ve kastan vermeden yağdan bir bucuk kilo verebilirsin,
    ıkı aya böl ve dikkat et bayılıp kalma bir yerde, senelerdir deniyorum şok diyet işe yaramaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Zorr

0|0
    0|0
  • sağlıklı bir biçimde verebileceksen olabilir ama yinede bir uzman diyetisyen desteği görmende fayda var zayıflamak için sağlığını kaybetmemeni öneririm

0|0
    0|0
  • verırsın ama vucudun ıflas eder. zararı buyuk olur

0|0
    0|0
  • Verirsin ama sagliksiz
    Ben 6 kilo vermistim pisman oldum

0|0
    0|0
  • zor ve saglıklı olmaz o kadar kilo kaybı kısa sürede saglık sorunu cıkmasına sebep olur

0|0
    0|0
  • Birkaç gün gece yemesin mi akışının. . istedikten sonra verirsin

0|0
    0|0
  • Tabiki neden olmasın

0|0
    0|0
  • Muz ye yemekten sonra bir de yemeği biraz daha geç saate doğru ye yemekten sonra da su iç mideni doldur

0|0
    0|0
    • ama en fazla 6 kilo verebilirsin umudunu kırmak için söylemiyorum

• Muzun ne gibi faydasi oluyor?

• lifli olduğu için tok tutuyor acıkmayı geciktiriyor

Kızlar Ne Diyor 6

• Sabah kalkınca elma sirkeli su yap iç

0|0
    0|0
  • veremezsin çok kilo fazlan yok
    çok aç da gezsen en fazla 2-3 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • gece yoğurt yiyebilirsin ya da meyve hatta kuru meyve yemen şeker ihtiyacınıda karşılar

0|0
    0|0
  • O kadar hızlı kilo vermek çok sağlıksız kanka, bir uzman gözetiminde sağlıklı kilo ver

0|0
    0|0
  • İsveç diyeti

0|0
    0|0
  • imkansız. hiçbirşey yemeyerek verebbilirsin ama yine aynı şekilde alırsın kiloyu yemeye başladığında

0|0
    0|0
Yükleniyor...