Suda nefesimi tutamıyorum?

Arkadaşlar havuzda nefesimi maksimum 15 sn tutabiliyorum. Ki bu yüzmemi etkiliyor. Nasıl geliştirebilirim?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sıcak havuzlara falan gir kaplıcalarda falan ben 2.5 dk suyun altında kaldım. Normalde yüzme bilmem ve soğuk suda 10 saniye zor tutarım ama sıcak suda öyle olmuyor : )

0|0
    0|0
    • bizimkide ılık ama :(

• 27 derecelik bir sudan bahsediyorum : ) Ben yüzmeyi bilmiyorum ve normal havuzlarda nefesimi 10 saniye tutamam. Ama sıcak suda çok güzel oluyor :D Hatta o kadar rahat ve ergence hareketler yaptık ki düşündükçe gülüyorum. Hani bu el çırpmaca oyunu varya sağ el sol el sonra çift el vuruyorsun karşıdakinin eline :D Onu oynadık suyun altında :D

En İyi Kız Görüşü

• tutma ki zaten burundan nefes ver böyle baloncuk çıkması lazım havuzda doğru nefes odur tutmaya çalışırsan zararı olur hem fazla duramazsın hem de beynine kan gitmez kötü şeyler olur doğru nefesi öğren havuzun içinde burundan nefes vericeksin afedersin sümkürür gibi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• suda boş durmak yerine nargile yap sürekli

0|0
    0|0
  • Nefes al ver sürekli.

0|0
    0|0
  • koşarak ciger acarak gelıstırebılrısın gunluk duzenlı kosu yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tuta tuta gelişir o😇

0|0
    0|0
  • Aynen bende öyle. Kucukken nefes tutma yarisi yapardik denizde bn hep 10 saniye sonra cikardim hic dayanamam ama alismaya calismak lazim 👍

0|0
    0|0
  • Tutma bırak gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...