Squat yapiyorum boyum kisalir mi?

Boyum 1.60-1.63 felan. 19 yaşındayım. Boyum daha uzarmi bilmiyorm ama
Yaptigim tek hareket bu ve bir kac squat hareketi daha dolgun sert bicimli kalcalar istiyorum. Agirlik olmadan yapiyorum ve bacagim cok agriyo yuruyemiyorum felan ama ise yaradiginin gostergesiymis. Neyse asil konu sizce boyum kisalir mi? Squat yapiyorum boyum kisalir mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır tabi ki gelişme döneminde ağırlık kaldıran kişilerde oluyor o boy uzamıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• böyle hurafeler nerden çıkıyor ahjsdfg soruya bak he knk kısalır squat omurgandan kemik eksiltiyor sakın yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kısalmaz çok ağırlık altına girersen boyun uzamaya bilir ama 19 yaşına gelmişsin zaten gelişme cağındakilerde olur

0|0
    0|0
    • Agirlik kaldirmiyorum

• Agirlik almam

• Aynen ağırlık alırsan bacak kalinlasiyo zaten

• Bunu bende yapıyordum ertesi gün oturamadım, 3 gün ağrısı sürdü çok garip bişey, ağırlıkla yapmıyorsan boyuna etki etmez ama ağırlık var ise boyunu kısaltmaz fakat uzamasına engel olur.

0|0
    0|0
    • Agrisi fena ya

• Agrisi fenaa

• aynen ama kalçaları güzel ediyormu bilmiyorum benimkiler bayağı sıkılaştı taş oldu.

• Boy uzatmak için egzersizler yaparsan sıkıntı olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Genel olarak kisaltmaz deniyor

• Kısalmaz kanky

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Boyun neden kısalsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Oo bende yapmistim bir hafta boyu her gün. Sonra popon fazla kücüldü :P dermisim.

0|0
    0|0
    • Kuculdumu?

• Sıkılastı yani.. baya ise yariyor. :)) kivaminda birak :D kaybolup gitmesin popocugun

Yükleniyor...