Arkadaşlar saçım için yağ alacaktım aktar barcelino adında 18 yağın karışımından bahsetti

Arkadaşlar saçım için yağ alacaktım aktar barcelino adında 18 yağın karışımından bahsetti bende aldım almaz olaydım en az yarım saat bekletin en çok gün boyu deniyor bende yaklaşık 2 - 2 buçuk saat beklettim sonra yıkadım şimdi saç diplerim acayip kaşınıyor ve yanıyor saçları yumuşak yapıyor ama gerisi rezil ne önerirsiniz alanınız oldu mu ürün bunun aynıyı link

Güncellemeler:
fiyatı 10 tl

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ağır bir yağdır ve saçın yağ dengesini boza sana Morfose markasının argan yağını öneririm ondan daha yararlıdır ve gerçekten iyidir kuaför salonumuzda kullanıyoruz,argan yağının kullanımı hem basittir hemde yararlıdır kokusuda çok hoştur.Nemli saçının uçlarına sürüyorsun o kadar durulanmayan bakım ama senin dediğin yağı bizzat salonumda kullandım 5 sene önce falan çok uğraştırıo bekletmek gerekiyor falan saçı ağırlaştırıyor haberin olsun.Bu arada morfose argan yağının fiyatı 30 tl civarlarında bazı yerler çok pahalıya satıyor..sağlıkla kal.

1|0
    0|0
    • sağol ama ben sahteliğinden şüphe ettim link verdim sizce sahtemidir

• bilgileriniz için çok sağolun son olarak şunu sormak istiyorum internette aynı markanın diğerlerinde şu barkodu, bu onayı falan diye damgalı falan benimkinde hiç bişey yazmıyor linktekinin aynısı bunun bir önemi var mıdır yoksa gösteriş midir acaba

• genelde gösteriş için basılıyor ama bu son dönemlerde çok moda oldu işte sağlık bakanlığından onaylı falan diye buda sürekli piyasada bulunan bir ürün olduğu için sen olmayanlarınıda görüyorsun olanlarıda görüyorsun ama sen bu ürünü kullanma

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• ahhh canım bir arkadaşımda aldıı kullandı onada ılk öyle oldu sonraki denemelerinde düzeldi aama saçlarını baya parlak yaptıı

0|0
    0|0
Yükleniyor...