Aileme karşı duyduğum aşırı özlem..

Bu yıl yeni bir okula başladım,haliyle sınıf ortamım falan da değişti.Ailemle birlikte yaşıyorum,ama içinde bulunduğum ortam eskisine nazaran okadar kötü ki,okulda geçirdiğim her saat annemi acayip özlemeye başladım.Önceden nerdeyse duygusuz biriydim,hayatımda ağladığım anlar ve yerler bile bir elin parmaklarını geçmeyecek türdendi.Herkes bana nası bukadar dayanıklısın diye soruyodu.Şimdi öyle bir hale geldim ki ben bile inanamıyorum nasıl böyle olduğuma.Eskiden bir dostum vardı,içinde bulunduğum ortam da aşırı derecede iyidi,tüm sınıf kardeş gibiydik.Buradaki sınıf da ortalamanın da altında,nerede kişiliği oturmamış,ikiyüzlü insan var bizim sınıfa toplamışlar,kimseyle anlaşamıyorum.Oraya gidince kendimi bambaşka bir şehirdeymiş hatta ülkedeymiş gibi hissediyorum resmen.Eve gelince sürekli bir anneme sarılma eğiliminde falan oluyorum.Seni çok özlüyorum diyorum inanmıyorlar.Bu nasıl bişeydir böyle nası düzelicek bilmiyorum,bi akıl verin lütfen..

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Zaman herşeyi düzeltir.Alışırsın sende zamanla ve çevren genişleyince kafa dengi birileri elbet olur.Sadece sık dişini sabret.

0|0
    0|0
    • Adam yerine koyup cevap verdiğin için teşekkür ederim.Umarım gerçekten dediğin gibi olur,birbirlerinden nefret eden ve güvenleri 0 olan insanlar nasıl bunca seneyi bir arada geçirecekler nasıl kaynaşıcaz bilmiyorum.Hayatım berbat oldu resmen

• Zaten öyle yapmaya çalışıyorum,resmen bir kişilik mücadelesi veriyorum orada.Ama artık dayanacak gücüm kalmadı,berbat hissediyorum o insanların yanında olduğum her dakika.İçimde iğrenç bir yalnızlık duygusu var her seferinde beni yiyip bitiyo resmen.Eski dostumla da görüşmüyoruz zaten çok şey geçti aramızda,okadar özlüyorum ki geçmişi,insan yüzü görmeye hasret kaldım.O hayatı kim yaşadı bu hayatı kim yaşıyor anlayamıyorum artık..Kelimelerle anlatamıyorum inan,teşekkürler yinede yardımın için :)

• Geçer geçer sıkma canını ve insanlara güvenme yeter.İnsan sıkıntı yaşadıkça olgunlaşır,olgunlaştıkça hayata tutunur hayatı kolaylaşır.Eski eskide kaldı..Geçmiş birşey kazandırmaz geleceğini kazanmaya bak..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...