Yarın bize barcelona gelicek bence!

yarın bize barcelona gelicek bence! 6.hislerim çok kuvvetilir ve barca diyor sizce barcanın gelmesi kötü mü olur yoksa xavi iniesta messi villa gibi yıldızları arenada görmek büyük bir keyif mi verir?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• psgya da malaga gelir.gs kuralarda şanslı

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• malaga gelsın

1|0
    0|0
  • Barcelona bizi zorlar fakat zoru severiz ve kayip edeceksekde barcaya edelim. Fikrimi sorarsan motivasyon macin yarisidir bu kadar yol gelmisken pes etmez ultraaslan barcada gelse ezer gecer :)

0|0
    0|0
  • Bana öyle geliyor ki Juventus çıkacak.

0|0
    1|0
  • Tahmin et yarın günüm nasıl geçecek 6cı hislerin var ya.

0|0
    0|0
  • Aslında dediğin gibi messi veya iniesta gibi yıldızları arenada görmek fena olmaz ama öncelikle bir kaç maç yensek sonra yenilsek bir gol sevinci daha yaşasak fena olmaz :D

0|0
    0|1
    • anlamadım demek istediğiniz renktaş :D ?

• :D Yani barca gelirse yenilicez büyük ihtimalle. Gelmeleri büyük yıldızları görmek güzel fakat gol heyecanı yaşayamadıktan ve yenildikten sonra onları görmenin pek bir önemi yok

• ama arenaya çıkıyor barcelona bir düşünsene ? Türkiyeye geliyor yahu daha ne olsun :DD psgyle filan eşleşip elensek daha kötü olur hiç olmazsa barcaya elendik deriz.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kim gelirse gelsin, buyursun gelsin. Hepsiyle mücadele etmenin tadı farklı olcak. Biz elimizden geleni yapalım da gerisi mühim değil .. :))

0|0
    0|0
  • İçimden bir ses juve diyo hadi hayrlısı

0|0
    0|0
  • Hedefiniz kupa değil mi, kimin geleceği önemlimi?

0|0
    0|0
  • yokk bence real madrid gelecek kessin !

0|0
    0|0
  • insalllahhh kardes barca gelır

0|0
    1|0
  • inş. barca gelir de atıverir size en az 5 gol.bizde seviniveririz gari

0|0
    1|2
    • Siz(Trabzonspor) şampiyonlar liginde mücadele ederken, ben Galatasaraylı olarak sizi destekledim. Türk olmakla, kendine Türk süsü vermenin farkı bu olsa gerek ;)

• Türklüğnü Cinconla sınırlıyorsan devam et sınırlamaya aciz

• Galatasaray sirf Messiden 7 gol yesin diye dün Galatasarayi destekledim

0|1
    3|2
Yükleniyor...