Kilo almam gerekli?

Evet arkadaşlar 19 yasindayim 178 boy var 68 kiloyum fakat 10 kilo daha almak istiyorum ne gibi şey lerle alabilirim yemek olsun karışım olsun.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bence gayet iyisin daha fazla alma

0|1
    0|0
    • Yok ya vücudum atletik duruyorda ben biraz kilolu olmak istiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Diyetisyen git. Kendi başına almaya çalışırsan sadece yağ dokusu alırsın. Senin kas bazında kilo yapman lazım. Diyetisyen sana çok renkli bir liste verir. Hem daha sağlık ve dinç hissedersin hem kastan kilo alır , daha şekilli bir vücut yapısına sahip olursun. Cips ve koladan uzak dur. Hazır meyve sularındanda.

0|1
    0|0
    • Ama diyestistenden utanıyorum gidip kilo almak istiyorum desem saçmala falan derse

• hayır demezler öyle bir şey. Diyet toplumumuzda sadece zayıflayıp bırakılan bir yeme modeli olarak benimsemiş durumda olmasından dolayı böyle hissediyorsun. Diyet , hayat boyu sağlıklı beslenmektir. Kalori dengesi sağlanarak yağ verilip ; kas geliştirmeye yardımcı olan beslenme modeli olduğu gibi ; sağlıklı kilo alma modeli vardır. 10 kilo yağlanmak mı daha iyi 10 kilo kas kitlesi kazanmak mı daha iyi , öyle düşün. Yağ vücut sağlığını bozar. İltihaplanma oranı yükselir. Organların çalışma faliyetini bozar. Kas ise senin daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmanı sağlar. Her şeyin aşırısı fazla olduğuna göre kas oranınıda dengelemek gereklİ

• Çok teşekkür ederim bu konuda baya bilgilisiniz deniyecegim diyetisyene gidip bakalım

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• kilon normal ama sen bilirsin kuru üzüm çekirdek kuruyemiş ye kuruyemişler çok kalorili

0|1
    0|0
  • 10 kilo çok ya 5 kilo alsan yeter gece yemeğini ye yat en etkili yöntem

0|0
    0|0
Yükleniyor...