Kapat

Neden ben böyleyim ????

iş gereği yalnız yaşıyorum 5 aydır.alıştım yalnızlıga aslında çoğu zaman yalnız takılıyorum .evde iş ortamında ortama girmekte zorlanmıyorum ..bir gün cok iyiyim bir gün cok kötüyüm .bir gün konuşkanım bir gün hiç iyi değilim.konusasım yok selam veresim yok tabi her insan icin farklı farklı bazısına iyiyimdir.kızlar konusunda da aynı bazen çok konuskanım bazen hiç konusasım gelmez.beğendiğim kızlar oluyor bazen cok canayakınımdır konusurum bazen yüzlerine dahi bakmam .ama o beğendim kızların numarasını alıp arkadaşlık kurmak isterim .böyle dalgalı hayatım beni rahatsız ediyor .ben sonuca varmak istiyorum.yüzüme maskede takamıyorum hep güleyim.yapamıyorum . nasıl bir yol izlemeliyim

Güncellemeler:
çevremde sevilen yakışıklı birisiyim. bunu değerlendirmek istiyorum .bana bakan bnim beğendim kızlarla iletişime geçemiyorum

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Herkes aynı problemi yaşıyor aslında yapman gerekeni söylüyorum : Kararlı olacaksın hemde sonuna kadar kararlı vazgeçmeyeceksin asla :)

3|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende senin gibiydim. Kendime güvenim bile yoktu kızlarla konuşmuyordum. ama sonra sonra açılmaya başladım. bir süre sonra eve kız atmaya başladım. arkadaşım bendeki bu değişikliği görünce çok şaşırdı. herşey sende bitiyor dostum. yakışıklı ve sevilen biriyim diyosun zaten sorun etme :) kendine güven. sosyal ol.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Uzmanlar, anlattığın dalgalanmaları depresyon olarak isimlendiriyorlar!

0|0
    0|0
    • yok be :) ilişki hayatı dısında mutluyum huzurluyum.

• :)) Ruh hastasısın demiyorum ki, depresyondasın ve bu öyle uçlarda bir durum değil :)) Bir gün öyle birgün böylenin başka bir açıklaması yok!

• :))

Yükleniyor...