Hayatımda ilk defa kopya çekmek zorunda kaldım. çok utandım:( siz hiç yakalandınızmı?

çektim ve yaklandım. cep telefonumla hemen bir kac resim çektim koydum kalemliğime. beceremedim .. hoca fark etmiş ceptelefonuma baktığımı, sözlünün sonunda yanıma geldi acti kalemligimi. Allahım öyle bir utandım ki yerin dibine girdimm resmen. bn o hocanın yuzune nasıl bakcam yaa:(((

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• bizim bir hocamız vardı kopya cekmeyen öğrenciye ben öğrenci demem derdi... yakalanmamak gerek tabi... o zaman suc sayılıyor saymakla bitirememe cektiğim kopyaları her sınavda cekiyordum bır sene hiç ders calısmadan taktir aldım ben:D beceremiyomusan bu iş bir daha kalkısma yakalanmak gerçekten çok kötü:((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hiç ihtiyacım olmadı,bir süre ders çalıştığım için bir sürede dersleri takmadığım için

0|0
    0|0
  • ben öğrencilik hayatımda 4-5 kez kopya çektim. hepsinde yakalandım.

0|0
    0|0
  • ben hep cekerim ama hic yakalanmadim daha yaa bizim tüm sinif cekiyorr kopyaa ama gecensene daha berbattik

0|0
    0|1
  • Yakalandm. Sinavdan atip dersten birakmisti. Ama butunlemeden 85 alip oyle gecmistim

0|0
    0|0
  • kopya cekmekten utanılmazki ben görünmez kalemle duvara yazdığımı bile hatırlıyorum

0|0
    0|0
    • ogretmen yakaladi ama

• yo yakalamadı hiç bizaman düzgün cekmesini bilirsen hiç bişey olmaz liseyemi gidiyosun sen

• Tüm eğitim hayatım boyunca 2 kere çektim. Yakalanmadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kul hakkı bunlar yapmadım :((

0|0
    0|0
  • direk kitabı açtım hocanın gözüne baka baka üniversitede kusura bakmayın bu finali veremezsem dersten kalıcam dedim o şekilde yapmıştım

0|0
    0|0
  • Ben çektim ve fena rencide ediliyorum.

0|0
    0|0
  • Her sınavda çektim ama yok yakalanmadım.

Çekmedim diyen öğrencide yalan söylüyordur. İllaki bir tane formülü sıranın üstüne yazmıştır.

0|0
    0|0
  • sürekli yakalanırdım o an utanıosun snra geçiyo boşversene her öğrenci yapar bunu kardeş:D

0|0
    0|0
    • ogretmenin yuzune nasil bakcam ben ya:D

Yükleniyor...