Galatasaray'dan 13 yıllık rövanşı istiyorlar

Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale kalan 2 Alman takımı için Bild.de anket düzenledi... 'Rakip kim olsun' anketinde Borussia Dortmund taraftarları en çok Galatasaray ile eşleşmek istiyor... sizle rne dersiniz?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Sıradaki gelsin derim ben.

1|0
    0|0
  • Rövanşı almaktan ziyade kalan 8 takım içinde şuan kağıt üzerinde baktığımız zaman gs ve malaga daha elenebilir gibi duruyorlar ama futbol masada oynanmaz buraya kadar gelmişse takımlar hepsi iyidir. Benim favorim takım oyununu şuan 8 takım içinde en iyi oynayan barcelona sonra malaga.. Diğer takımlar ise o anki bireysel performansa bakıyor...

0|0
    0|0
  • gelsinler bakalım. zamanında da geldiler. yine gelsinler. bende onları istiyorum.

2|0
    0|0
  • herkes gs ile eşleşmek ister çeyrek final,n en zayıf takımlarından biri

0|0
    2|2
  • Başta soliyim fenerbahçeliyim ... ayrrıca sıkı fenerbahçeliyim ... (fanatizm :)) umarımmm gücüyle orantıılı bir kura çekerlerrr sonçta Türk arkadaş (başka dostumuz yokkii) ezeli rakibiz hatta hatta birbirni sevmeyen iki takım ama gavur sevincene Müslüman Türkler sevinsinnn dimiiiiiii yaaa

0|0
    0|0
  • bu dortmunda özel bir durum değil çeyrek finale kalan bütün takımlar gs yi istiyor

0|0
    2|1
  • İntikamını alamayanları izleyecek olmak zevk verir ;)

1|0
    0|0
  • en kolay takım gs olduğu için herkes gsyi istiyor

0|1
    2|1
  • Rövanşı alır Dordmund.

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...