Kendime bir hobi arıyorum..

arkadaşlar hem kendimi geliştirmek hem de sinirimi atıp deşarj olmak için bir hobi bulmak istiyorum. sizin önerileriniz nelerdir ?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini gerçekten işe yarar ve geleceğe dönük bir hobi cidden istersen, bildiğin office excel üzerinde program yazmayı öğrenmeye ne dersin ? Bütün işletmelerde okullarda dairelerde hem bilgisayar hem office var ama insanlar bunları düz kağıt kullanmaktan başka birşey bilmiyor.

İşlerine uygun olarak , excel visual basic üzerinde program yazmayı bu link teki siteden adım adım öğrenebilirsin, hiç zor değil ve ihtiyacı olana 2 haftasonunda 1 basit program yazarak hobi'nden para da kazanabilirsin .

Tabi ihtiyacınvar mı?demek iyi bir pazar yaratma yolu değil , birinin işini gözlemleyerek ona işini kolaylaştıracak ve analizler de yapabilecek bir program yazabileceğini söylersen, fiyatta da anlaşırsın. Teslim ettiğinde de sihrili işler yapıyor gibi algılanırsın.

Bu çok güzel sinir de alır , deşarj da olursun , cebine ek ve senin olan para da girer.

0|0
    0|0
    • Üyelik para istiyor?

• olabilir aslında hoşuma gitti bu iş :) ama yapabilmiyim emin değilim. pek iyi sayılmam bu konularda. sadece internetten araştırarak öğrenebilir miyim ?

• İnternetten araştırmana gerek yok , burada soruyu at ustalar veya uzmanlar ya da konuyu bilenler derhal alta yardımlarını diziyorlar. Burası gibi iletişim vr, dosyayı ekleyebiliyorsun , takıldığın yeri çözüyorlar ve sen de çözümü okuyorsun giderek öğreniyorsun. Benim gibi taşkafa öğreniyorsa para kazanıyorsa sen uçurursun. Site aktif ve yonetimin amacı öğretmek. 7 yıldır üyeyim ben.

Erkekler Ne Diyor 10

• Astronomi,foğrafçılık.

0|0
    0|0
  • benim hobim bir haftadır bu site oldu,çok yardımcı oluyor bana

0|0
    0|0
  • Kesinlikle spor başka bişey değil.

0|1
    0|0
  • puzzle al:)

0|0
    0|0
  • kick box (hay cevabın uzunlugunada kısalıgınada)

0|0
    0|0
  • Bateri çal. Sinir falan kalmaz. Mis <3

0|0
    0|0
  • spor yap:)))

0|0
    0|0
  • go oyna çok iyi bir oyun

0|0
    0|0
  • Origami.

0|0
    0|0
  • İlgi alanını biz nasıl bilelimki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• dans edebilirsin, şiir ya da düz yazı yazabilirsin, manzara fotoğrafı çekebilirsin, tenis oynayabilirsin, kitap okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • hem spor hemde sinir atmak için ideal:)))) link

0|0
    0|0
  • bulunduğun şehire bağlı ben snowboard yapıyorum mesela bayağı stres atıyosun varsa yakınında kayak merkezi git gerçi sezon kapanıyo :)

0|0
    0|0
  • Evdeki eşki eşyaları değerlendir, ilginç tasarımlar yap kırçiçeem. Martha Stuwart mıydı neydi, o hatunu takip et.

0|1
    0|0
  • puzzzle

0|0
    0|0
  • Kitap okuyabilirsin, el sanatlarıyla ilgilenebilirsin..

0|0
    0|0
  • faceteki oyunlara dal

0|0
    0|0
  • Bowling oynayabilirsin hem masrafsız hem de çok zevkli ama para sorunum yok diyorsan tenis oyna

0|0
    0|0
  • Sinirini atmak ve deşarj olmak için "Boks" u dene derim.

0|0
    0|0
  • dans dans dans dans...

0|0
    0|0
Yükleniyor...