Kalın bacak vs ince bacak

kalın bacak mı ince bacak mı daha hoş ? benim bacaklarım 38-40 beden bir kızın bacakları gibi orta ile kalın arası basenim yok üst kısım problemli değil ama alt baldırım kalın çünkü spor yapıyorum ve kaslandı. bacaklarımı inceltsem mi ama bacak boyum uzun 110 cm ince olunca sopa gibi olmaz mı ?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler beğenir merak etme :) nefes alsın yeter dediklerinin yanında taşsın emin ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• çok incede hoş değil kalında.. kalçalarınla uyumlu olmalı birde şekilli yani link

mesela linkteki gibi kötü gerçekten.. kalın bacaksa bir tek hadisede can alıcı gelmiştir örneğin

0|0
    0|0
  • ortasını da sorsaydın bende cevap verirdim :)))

1|0
    0|1
  • senin güzel hiç dert etme

1|0
    0|0
  • Kalın bacak daha iyi.

1|0
    0|0
  • nedne erkekler begenmez mi diye mu evhamın

1|0
    0|0
  • Boyun kaç senin 110 cm bacak boyun varmış merak ettim boyunu? Zaten uzun olunca ince bacak yakışmıyo ne öyle baston gibi oluyo kalın bacak iyidir

0|0
    0|0
    • 172 yazdım demin ama 182

• Vay benimde bacak boyum o kadardı sende 172 yazınca şaşırdim benim boyda 183 bacak boyu aynı yani o yüzden sordum bence kalın iyidir tabiki çok kalın olmadığı sürece. Zaten erkekler genelde kalın bacak sever.

• Ayak bileklerin önemli bence ve ayaklar.Eğer bileklerin ve ayakların ince güzelse sorun yok,sana kalın geliyordur.

0|0
    0|0
  • ya zaten bacak macak dedin aklımız uçtu gitti birde ölçüler kilolar metrajlar katmışsın olaya

bi foto koyda bakalım işte

ne uğraştırıyorsun be

1|0
    0|0
  • kalın bacak iyidir:)

0|0
    0|0
  • kalın bacaklı güzel ünlüler var mesela rihanna Kim Kardashian Beyonce Jennifer Lopez bunlar güzel hatunlar kalın bacak bunlara yakışmış ama eğer kısa ve kalın bacaklıysa olmaz bence

0|0
    0|0
  • bacak kalçalardan kalın başlayıp bileklerde iyice incelmelidir. ince ve kücük ayaklar daime hoştur gözümde. alt baldır biraz kalınlaşabilir fakat fazla da degil. yani hepten sopa gibi olmamalıdır.

0|0
    0|0
  • Kalın ve uzun olmali ;)

0|0
    0|0
  • bence kalın güzel

0|0
    0|0
  • Kalçaların senden sonra gelmiyorsa sorun yok ayrıca önce yüz güzelliği

0|0
    0|0
  • kalın bacak aslında daha güzel bence ama selülit olmadıgı sürece :)

0|0
    0|0
  • farketmez ikisinede giderim :D

0|0
    0|0
  • Ne kalın,ne de fazla ince,dengeli olmalıdır bacaklar.Bacak boyunuz 110 cm ama ve 38 bedensiniz ama tam bir değerlendirme yapabilmek için boy uzunluğunuz ve kalça ölçünüzde gerekir

0|0
    0|0
    • boy 172 kalça 93 cm

• isterseniz,ekleyebilirsiniz kardeşim

• Bu arada sorunuza 5 yıldız veriyorum kardeşim

• hiç meraklanma gayet güzel

herkesin beğenisi farklıdır

kimseye özenmeden yola devam

hoşsun boşa bişilere uğraşmana sebeb yok bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Düz olmadığı sürece ikisi de vasattır. Alta bacakta, üst bacakta düz olacak. En önemlisi de ayrık bi' çatala sahip olmayacaksın.

1|0
    0|1
    • evet benimki de düz şeklini çok beğeniyorum :) biraz daha mı ince olsaydı sanki

• Görmeden yorum yapamayacağım ama düzse iyidir.

• bacaklarım roberto carlos'tan hallice <3

1|1
    0|0
    • takma kafana beyb

bence daha iyi

öyle iki dil darbesiyle bitmez .tadımlık dğeil doyumluk

ohh mis misss

• sıkıntı da o ya sadece gülüp geçiyorsun

hic ciddiye almıyorsun

Ya niye inanmıyorsun niye inatla duygularımı reddediyorsun. ben senin sevginden ibaretim .ibaretim suretim ayrı oynuyor . sen bana inanmadıkça :(

ohhüü böhhüüüü

• sen sadece buna gülmemişsin

ben sayende gülmeyi unutan yaşlı gözlere sahibim beyb :( böhhüüğğ

eaaaa

hayır o değilde

reddedilmek

%25 oranında IQ yu

%30 oranında analitik düşünce kabiliyeti düşürür

%35 oranında saldırganlık artar.

Sen beni reddederek bir canavara dönüştüreceğinin farkında mısın

HEEE FARKINDA MISIN SÖYLEEE HULEYYNNNNN :@

• Ne çok kalın ne çok ince bir bacak hem görünüş açısından hemde sağlık açısından daha iyidir.

1|0
    0|0
  • ince bacak..çünkü benim incecik bacaklarım var :(

1|0
    0|0
  • Bacaklarını inceltebiliyomusun sen? :O Nasıl incelir bacakk? lütfen söyle bende istiyorum lütfennn :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...