Bu adama hala güvenemiyorum?

O değilde adam 25 maçtır yenilmiyor eğer 4 maç daha yenilmezse Fenerin 29 maçlık yenilmezlik nekorunu kıracak odam koptu geliyor ama hala güvenmiyorum.Bu adama hala güvenemiyorum?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Maçları kazanıyor olabilir ama oynattiği futbol gram zevk vermiyor çoğu maçı 1-0 2-1 kazanıyor ama defans mantalitesi gerçekten iyi. Ama Hücum bence berbat.
    Forvetsiz Galatasaray bile daha çok gol atıp daha çok pozisyona giriyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardes sendeki güvensizlik olayi degil hucum futbol u oynatmayisindan kaynakli sebebi hem hocanin futbol mantelitesi aynen sunu diyor ilerde nani diego volkan sen persie fernandao markovic bir sekilde bu takim gol bulur diyor ikinci bir olay mehmet topalla ayni vasifta josef in 8 milyon euro ya alinmasi o da antrenor gelmeden transfer olayinin sonucu diego nunda tam veriminde bir alex rolune girememesi

0|0
    0|0
    • Josef yerine salih uçan olacaktı diegoyerine lucas lima olacaktı sow duracaktı van persie alınmıyacaktı Nani markovic lucas sow arkada salih topal geri defans caner alves kjaer gökhan bu takım cl bile oynardı valla bana göre. sow süper başlamıştı sezona ama sattık lanet olsun :( transfer hatası var bence

• Roma salihi alacak ucuza almak içinde bu sezon özellikle oynatmıyor formsuz gösteriyor. salih 1-2 maç süper oynuyor sonra yedek bunun anlamı ne sence. diyerlerine gelirsen haklı ola bilirsin

• merak etme klup o tongaya düşmez emenikede bile westham a istediği gibi itelemisken

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Böylesine pahalı bir takıma zevksiz futbol oynattığı için taraftara güven vermiyor , bu kadro rakipleri 3 leyip yollaması lazimken 1-0 la son dakika taraftarı strese sokuyor. Beşiktaş hariç yenen olması ligde , 4 mac sonra yine Beşiktaş maçı var

0|0
    0|0
  • Guizaya güvenirim, Pereiraya asla

0|0
    0|0
Yükleniyor...