Tatlı isteğinizi nasıl bastırıyorsunuz?

Tatlı isteğinizi nasıl bastırıyorsunuz? Şu an hedefim 10 kilo vermek ama tatlı adını duyunca bile kendimden geçiyorum. Videolarını izleyip ''ben bunu yarın yaparım az yerim birşey olmaz.'' diyorum ama kökünü savuruyorum, ne yapmalıyım?Tatlı isteğinizi nasıl bastırıyorsunuz?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aynaya bak ve kandini nasıl görmek istiyosan öyle olmak için bir hedef belirle. İşin ucunada uğruna değebilecek değerler koy. emin ol işe yarıyacakdır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben bastırmıyorum ama tarçın tatlı isteğini azaltıcaktır insülini de dengeliyor çaya atabilirsin çubuk tarçın ve ya geçmezse 1 tatlı kaşğı balla toz olarak karıştırıp yemeni tavsiye ederim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tatlı sevmem bastırılacak bişey yok ortada yani :D

1|0
    0|0
  • Bastırmak mı baklavaları gömüyorum valla

1|0
    0|0
  • tatlı yiyerek

1|0
    0|0
  • tatlının içine kıl koy onu kasıtlı ye. ağzına gelip miğden bulansın ve beynini şartla. her tatlı aklına gelince kılla özdeşleştir ve bir daha tatlı yiyemezsin :D

1|0
    0|0
  • bir internet sitesinden okumustum tam bilmiyorum nekadar faydalı ama komple kesersen daha cok istermis canın azaltabilirsin ama fazla olmadan tabi

1|0
    0|0
  • cevabını bulursan bana da söyle :D

1|0
    0|0
  • Direk yiyorum

1|0
    0|0
  • Ağzını bantla :)

2|0
    0|0
  • kendine bir hedef belirle atıyorum 7 gün çikolata tatlı yemicem diye bunu başardıgında 1 çıkolata ye ya da sevdiğin tatlıyı bu şekilde hem hedefine ulaşırsın hemde tatlı istedini gidermiş olursun.

1|0
    0|0
  • limon lifli form ye tatlı tutar ama cok da yeme tabi yine de sen

1|0
    0|0
  • 2-3 günde bir tiramisu yiyerek

1|0
    0|0
  • bir parça ekmek ye.

1|0
    0|0
  • şeker isteği o vücut zehre uyuşturucuya alışınca hep ister

1|0
    0|0
  • Çayda sekeri biraktiktan sonra bende de bazen oluyo dayanamayacak durumlarda yiyorum yani

1|0
    0|0
  • 1 ay tut bogazini bir aydan sonra vücut şekeri unutuyor sonrasnda yemek bile istemezsin agr gelir

1|0
    0|0
  • yiyerek :)

1|0
    0|0
  • Allahin yok mu

1|0
    0|0
  • tatlı meyve ye
    1 şeker at ağzına
    1 lolipop al em yala uzun süre oyalar
    nefsini terbiye et açgözlü olma

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevmem tatlı.

1|0
    0|0
  • Bastırmıyorum akışına bıraktım

1|0
    0|0
  • Tatli istegini tatli yiyerek bastiriyorum :D ne bulursam... bulamasam gider alirim hic usenmeden :D

1|0
    0|0
  • Video izlememekle başla :D

3|0
    0|0
  • kalorisi düşük dandik tatlılara bakıyorum, sonra onların yerine profiterol yapıyorum. .. iyi oluyor.. ne biliyim..

2|0
    0|0
  • Bastırmıyorum yiyorum

1|0
    0|0
  • Bastıramıyorum.

1|0
    0|0
  • Benim de canımı çektirdin kız :D
    Az az ye haftada bir defa bir tane tatlı yeme hakkın olsun ben de öyle yapiyorum

1|0
    0|0
  • e canım bu kadar çok sevdigin bir şeyi sonsuza dek hayatindan cikaramazsin ki. ödül ver kendine 2 haftada bir falan. çok aşırıya kaçmamak şartıyla :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...