Yanınıza aldığınız 3 şeyle hangi adaya düşmek isterdiniz?

evet sorum gayet basit arkadaşlar ; yanınıza aldığınız 3 şeyle hangi adaya düşmek isterdiniz :D

Güncellemeler:
ve neden orasi :))))

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Kutuplarda bi'yer olsun.Üşüdüğümüzde sarılalım :(

o üç şey ne seçemedim onu,farketmez aslında,sevdiğim biri olsun kafi,aslında ben şarapçı olmak istiyorum : / Sahil kenarında filan,gelmek isteyen var mı la :/

1|1
    0|0
    • Sevgilini de al gel! Şaraplarınız benden. Yattaki diğer içkilere dokunursanız köpek balıklarına atarım yalnız. O kadar yol çekecez alkol lazım. :D

• Resme bayıldım :D Seni bakan o amcayı da danışmanın yaptım gitti. Evet KS ahalisine duyurulur, alkolün bana verdiği yetkiye dayanarak, Sn. CumburLoping No:5 'iŞaraptan ve Bağcılıktan sorumlu Devlet Bakanı ilan ediyorum. iaiadşiafl :D

Kızlar Ne Diyor 8

• link işte bu yüzden:))

0|0
    0|0
    • yalniz burasi cok iyiiiii :O

• Smyrna, milleti eğlendir altınları topla, 7 gün yerine 30 gün kal.. Namıssızlar bayağı fiyat çekiyorlar ben de olmayan balayım için araştırdım. 3 uçakla gidiyorsun zaten. En son uçak denize iniyor. En iyisi de Four Seasons ve Hilton diye söylediler bilgine.. :)

• düğün yapmıcam diyorsam bir bildiğim var herhalde altın maltın yaş is bunlar milet ekmek yicek parayı zor buluyo bu devirde her gelen 50 100 tl taksa yine kurtarmaz.:D

• Josh Halloway'in olduğu bir ada, izaha gerek yok.

0|0
    0|0
  • maldivler:

0|0
    0|0
  • 1-nuri-abi = beni hep korucağına söz verdi :)

2-kankim=o gelirse hiç sıkılmam :)

3-çakmak = ateş olsun gerisini hallederiz kanımca :)

büyük adaya düşim kaybolmam hahahahahah

0|0
    0|0
  • link

3 şeyi de yazıyomuyuz?

0|0
    0|0
  • Maldivler :p

0|0
    0|0
  • gecen hafta tam da bugün bu soruyu sormuşlardı Akça Ada

0|0
    0|0
    • soruyu gor butonuna bastiktan sonra herhangi bir uyari vermedi ama :D

• Hangi ada olduğu fark etmez yanıma aldığımdan fazlasına ulaşabileceğim bir yer olsun:)

0|0
    0|0
    • Hadi hadi sen de gel.. Aşağıda detaylar var.. :D

• Seçtim ki zaten. De hadi hazırlan iki ay içinde yola çıkıyoruz. Tufan tsunami kasırga masırgaya karşı yavaş yavaş anca gideriz. :D:D

• Yer nasıl yok? Ayıp ettin beaa! Her türlü yer var. :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Alacağım 3 şey:

1- Palmer Johnson PJ72 yat link

2- İçinde 10 milyon usd olan bir bavul link

3- Seçeceğim hanım arkadaş (angelina evlenmeyeydi iyiydi) linki yok tabi bu kişinin

Gideceğim yer: Maldive adaları link

3|0
    0|0
    • ne diyosuunn :))

• la arkadas soruyu soran benim golu atan sensin :D senin suiti ben aliorum haberin ola :)))

• @nnisann: her türlü teklif geçerli yahu alayım hele yatı gidelim şööölee uçsuz bucaksız mavilere. :D

@soran: Bak hele hem davet edeyim hem suitime göz diksin. Soran yol üstünde büyük beyaz köpek balığı yavrulama alanı var, bak ayık ol gece enteresan bir şey içip gündüz piçakla delinmiş can yeleğiyle suda açarsın gözünü. :D

• Hiçbişet almadan da olur - İlle de mayotte - ya da - zanzibar-a düşsem ya la

0|0
    0|0
  • ıssız adaya

1|0
    1|0
  • bi adaya düştüysem bu isteyerek olmaz kanımca :)

yanıma alacağım 3 şey

1-çakmak

2-çakmak gazı

3- alabildiğimce kibrit

gerisini ben hallederim

0|0
    0|0
  • bu yanımda olcak kişiye bağlı adriana lima gibi birisi olsaya da dünyanın en güzel kadını olsa adaya değilde afrikanın balta girmemiş ormanlarına düşmek istierim 1 kadın 2 çay sigara 3 yemek

0|0
    0|0
  • Ailemi alıp İngiltereye düşmek isterim.Sonuçta ada :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...