Sizce hangi spor daha iyi?

Dövüş sporlarını mı daha çok seversiniz yoksa su sporları mı?Bence dövüş sporları daha zevkli.

0|0
713

En İyi Erkek Görüşü

• Su sporlarında bir çeşitlilik yok.Yüzmede sadece yüzüyorsun, belli yüzme çeşitleri var, yüzüyorsun.Sörf biraz zevkli gibi, onu da her yerde yapamazsın.Dövüş sporunun verdiği rahatlama hiçbir sporda yok.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Dövüş sporları bence :)

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Dövüş en iyisi ya. Baktın dövemiyorsun bağır çağır bütün hırsını siniri at.

0|0
    0|0
  • Tenis hastasıyım.

0|0
    0|0
  • dövüş tabiki de

0|0
    0|0
  • Su ve top sporları. Yüzme<3

0|0
    0|0
  • ikisini de yapmış değilim ama dövüş sporlarını izlemesi kesinlikle daha zevkli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dövüş sporları gerekli hocam mesela karate, taek-wondo, aikido, thaibox ancak bunları ben kişisel savunma amaçlı görüyorum. Bende biraz karate yaptım ama benim amacım defansif amaçtı günün birinde bir olay olur adam sana dalarken kolunu kaldırana kadar sen on kere vurursun. Özellikle akşam geç saatlere kadar çalışan bayanlar için gerekli. Bana gelirsek iyi bir futbolcuyum ve on mumara masa tenisi oynarım :)

0|0
    0|0
  • izlemek için ikisinide zilemem yapmak için ise su sporları çok eğlenceli

0|0
    0|0
  • michael phelps haricinde gerisi heyecan vermiyor biraz abarti ve yalan dolan olsada smack down ve WWE heyecan verici

0|0
    0|0
  • 2 side zevkli ... 2 si de olur derim .. ama yinede gonlum biraz daha dovusten yana gibi :)

0|0
    0|0
  • Teknolojik durumlar çekici gelirdi bir aralar f1 filan.

0|0
    0|0
  • İkisinin arasında kalsam dövüş sporunu tercih ederdim sadece kondisyon olsun diye ekstradan belirli günlerde yüzmeyle uğraşırdım.

0|0
    0|0
  • Masa tenisiiii

0|0
    0|0
  • Boksla uğraştım yüzmeyle uğraştım futbolla uğraştım hiç biri beni dağcılık kadar cezbedemedi..

0|0
    0|0
  • tai chi. .

0|0
    0|0
  • body building

0|0
    0|0
  • Sporun her türlüsü güzel ama dövüş sporunu su sporlarına tercih ederim.

0|0
    0|0
  • basketbol

0|0
    0|0
Yükleniyor...