Nasıl erkeklerden hoşlanırsınız?

Ben sessiz ve kendime göre efendi biriyim yani nerede ne yapılacağını bilen nerede susulacağını bilen biriyim.Siz böyle efendi olan birini mi yoksa daha ortamlarda olan erkekleden mi hoşalınırsız ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• efendi erkeklerden hoslanırım.ama ruhu çılgın olsun mesela misafire gittiğimizde sıkılsın cünkü ben sıkılırım:D spor branslarıyla ilgilensin oturmayı yatmayı sevmesin harekettli olsun canım bişi istediğinde tembellik yapmasın gezelim.:D öyle havalı arkadas ortamlarında olmasın,ama arada ortama girerse ayak uydurmasını bilsin ama özü değişmesin her kesimden insanla muhabbeti olsun.ben mesela okulun en havalısıyla da en ezileniyle de konusurum bu yuzden çok arkadasım vardır.ama erkekler bana bişe sormadığı sürece pek muhabbet kurmam.hoh:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aslında güzel özellik ama sesizliği kırman lazım.Bunu unutma.Kız tiple değil ağızla tavlanır.Erkekler bu konuda yanılıyorlar.(tiple tavlandığı konusunda) benimi çin konuşması bilgi biriimi hayata bakış açısı çok önemli,bir adam isterse dünya yakışıklısı olsun eğer yere haaakk püüüü diye tükürüyorsa gözümden düşer.İki lafı bir araya geitremiyosa da.neye yarar?

0|0
    0|0
  • Pısırık sevmem.

0|0
    0|0
  • Ya bu durum benim icin ortamina göre degisir, erkek yeri gelince ciddi olmayida bilcek, evde oturmasinida...ama dis dünyadanda alakayi kesmicek..y.ani sessiz ve efendiyim diye hic bir topluma girmemezlik yapmasin :)

0|0
    0|0
  • pısırık severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• nerede ne yapacağını bilen adam her türlü ortama girebilir bence dene başarılı olursun :) sonra kızlar için tam istenilen erkek kıvamına gelirsin

0|0
    0|0
  • kendin ol yeter arkadaş.. kendin dışında başka birileri gibi gözükmek sana zaman kaybından başka bişi vermez :)

0|0
    0|0
  • efendı yazısından sonra hıc bırının bakmayacagını soyleyebılırım kardesım.

0|0
    0|0
  • içinden ne geliyorsa onu yap sen ortama değil ortam sana uysun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...