Galatasaray şampiyonlar liginde nereye gelir?

selam arkadslar

Galatasarayın çeyrek finale cıkmasıyla akıllara hemen su soru gelıyor..Kiminle eşleşicek ? muhtemel rakipleri kim olucak? Ve kimlerle oynayacak? Bıraz hayal ama finali görme şansımız varmı? Ben p s g veya juventusla eşeşeceğimizi düşünüyorum..

0|0
3|42

En İyi Erkek Görüşü

• Eleştiri: Tüm rakiplerini buldozer gibi ezip geçse (inşallah), benim cebime kaç para giricek? Refah seviyem mi artıcak? Herşeyi geçtim, kime ne katkısı olacak? Birilerinin tarafını tutuyorsunuz diye onların başarılarında pay sahibi mi görüyorsunuz kendinizi? Onların başarıları sizin şerefiniz, gururunuz, onurunuz falan mı oluyor? Ben şu takımı değil de bu takımı seçtim. Seçtiğim takım yendi, en büyük oldu...

Aman ne büyük başarı. İyi ki de o takımı seçmişsiniz. Belli ki bu seçimi yaptığınıza göre ululardan bir uluymuşsunuz...

Ey muhterem ve ulu arkadaşlar. Ülkenin soyulmasına futbola duyduğunuz ilginin 10 da birini duysaydınız... Siz onu anladınız...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Barcelona ve Real Madrid ya da Bayern Münih çıkmazsa bu turda yarı finale çıkarız.

1|0
    0|0
  • bu tur son durak gibi.kura şansı önemli

0|0
    1|0
  • umarım iyi yere gelir. şampiyon olmaması için eksiği yok.

0|0
    0|0
  • Bence de PSG çıkacak. Ama eleneceğiz diye düşünüyorum. Kaldı ki bu saatten sonra lig çok önemli bu sene hedefe ulaştık, önemli olan gelecek sene de Şampiyonlar Ligine katılıp bütçeyi de düzeltmek ve çıtayı yükseltmektir. Lig için saldır Galatasaray'ım ...

0|0
    0|0
  • malaga ilede eslesebilir. kimle eslesir ise eslessin artik kolay mac yok malasef.

0|0
    0|0
  • abi bu sitede ne çok futboldan anlayan kız varmış. diğer takımları çok büyütüyolar. büyütülecek takımlar belli barça, real, psg de son zamanlar aktif bir takım. diğer takımlar öyle büyütülecek derecede değil artık öncedendi onlar. hele juventus gelirse gayet iyi olur. şunu da düşünmek gerek malaga lige fazla asılmaz onun gelmesi tehlike olabilir. ama diğer takımlar ligide düşünmek zorunda.

0|0
    0|0
  • geçen süper kupa finalindede Chelsea Atl. Madridi dağıtır fark açar deniliyordu Ardalı Falcao lu Madrid Chelsea yi 4-1 yendi Chelsea nin şeref golünüde son dakikalarda Torres attı şerefsizlikten kurtuldular en azından... Denizlispor da Lyon'u 1-0 yendi golü 5. dakikada atıp 85 dakika kapandıkları maç yani bu işler inanmakla ve sahada adam gibi mücadele etmekle olur. e tabi zor kolay değil ama baştan sahaya yenilecem diye çıkarsan baştan kaybedersin zaten sonuçta yenilmeyecek takım yoktur...

0|0
    0|0
  • real madrid çıkacak bu saatten sonra korkunun faydası yok şimdi çıkmazsa bir sonraki tur çıkacak bizim adımız galatasaray hiç farketmez artık kim gelirse gelsin

0|0
    0|0
  • juventus olur mu ya bu sene cok gucluler bizim icin en iyisi malaga ikinci psg olur yani bende asırı fanatik GALATASARAY lıyım ole dusunuyorum yani sole olursa final belki bize malaga cıkıp elersek barca ilede madrid dortmund munihle olursa ilk macda brca elenecek biz elicez munihde gidrse tamam yani bu hayal tabi cok dusundum

0|0
    0|0
  • bu sene çok şanslı bu galatasaraylılar kura şansı var onlarda eğer psg ve juventus gelmezse büyük ihtimal gelecek gelmezse çeyrek finalde elenirler çünkü Schalke çok iyi takım değildi 2 çok önemli futbolcusu sakattı geriye kalanlar bir kaç iyi futbolcular vardı barcelonada real madridte bayer münihte öylemi kalecisinden tut hepsi çok kaliteli ve iyi futbolcular bu üç takımdan biri gelirse elenirler çeyrek finalde

0|0
    0|0
  • ARTIK rahat seyrdeicem maçları rahat rahat maçlara gidicem :)

1|0
    0|0
  • kura şansına bağlı

0|0
    1|0
  • bi galatasaraylı olarak bir yere gidemez artık :) ama inşallah final görürüz şans bide bizden yana olsun artık

0|0
    1|0
  • Bu sene finali görmemiz pek mümkün görünmüyor zaten çok da hazır değiliz buna ama bu turda Malaga veya PSG çıkmasını isterim, bir tur daha ileriye gidebiliriz...

0|0
    0|0
  • g.s buyaya kadar kim çıkarda çıksın elenecektir yaşlı kadrosuyla buraya kdar :( ama bu heyecanı yaşatıları için teşekkürler cimbom

0|0
    0|0
  • Bi tur daha geçer umarım . Real ya da Barça gelirse bol bol gol izleriz :)

0|0
    0|0
  • Real Madrid çıktı ilk maçta 6 veya 8 fark olursa ronaldo tt net arenaya gelmez diye düşünüyorum. 2. maça paf takımla çıkarlar.

0|0
    0|0
  • gelebileceği maximum noktaya ulaştı.

0|0
    0|0
  • bu turda indirirler.. bir gsli olarak söylüyorum kalan takımlar arasında tek şansımız malagayla eşleşmek

0|0
    0|0
  • Bu turu atladık ya artık bundan sonra her şey olabilir. Tabi bizim için hedef her zaman birinciliktir.

0|0
    1|0
  • valla bir galatasaraylı olarakgönül isterki finali görüp hatta kupayı alalım ama bu oyunla çeyrek finalden sonrasını göreceğimizi sanmıyorum.

0|0
    1|0
  • malaga juventus psg dortmund giri rakipler cıkarsa yarı finali görebiliriz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • en fazla yarı finalya da bu turda elenir

0|0
    0|0
  • allahtan ümit kesilmez ama rezıl olmayalım da ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • FİNAL HERZAMAN EN SON NOKTADIR BİZİM İÇİN

0|0
    0|1
  • bi sonraki eli gecmesi %90 sans olur rakipler cok saglam

0|0
    0|0
  • Bu turda elenir.

0|1
    1|0
    • yok bu turda deıl bence ya..

• ahahah o Barcaya sökmez işte.Sizi küçük görseler, burda 3-0 yenseniz bile sizi eler onlar :)

• ben yınede bellı olmaz dıyorum..:D

• içimden bır his real veya barca dıyor..ama sunuda bılıyorum cimbom zorların takımı..

0|0
    0|0
  • Bayern- Real ve Münih gelmezse finale kadar gideriz.

0|0
    0|1
  • barcelona ve real madrit çıkmasın bu turda

kim çıkarsa çıksın eleriz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 3

• sonuna kadar gıtmesını umut edıyoruz

1|0
    0|0