Farkındalıklarımız ve biz...Sizin farkındalıklarınız neler?

Farkında mıyız mutluluklarımızın, sevinçlerimizin, dostlarımızın, yalnızlığımızın, hedeflerimizin...

Sanırım farkındalıklarımızın listesi çok uzayacak, kısa ve öz olmasına dikkat ettim, buradaki ifadeler tamamiyle şahsi görüşlerimdir, doğruluğu ve yanlışlığı tartışmaya açıktır, ama şunu biliyorum ki “mutluluklarımız, sevinçlerimiz ve dostlarımız” işte bu hislerin değerini sadece kaybettiğimizde anlıyacağız..

Naçizane sizinde var olan farkındalıklarınızı bilmek istiyorum, bana katkıda bulunursanız sevinirim.

Güncellemeler:
Farkında mıyız... Bize keyif veren anların olduğundan, en ufak mutlulukların bir partiye bir tebessümün kocaman bir kahkahaya dönüştüğünden ve bu mutlulukları paylaşmanın bizlere keyif verdiğinden..
Farkında mıyız dostlarımızın…

Sırlarımızı paylaştığımız, gönüllerimizi açtığımız, can bildiğimiz, hayatımızda en önemli yeri işgal eden, gönül birliği yaptığımız, dertleştiğimiz, ağlaştığımız, beraber üzülüp beraber mutluluğu paylaştığımız, asla kırmak istemediğimiz, asla üzülmesine razı olmadığımız, hep iyiliğini istediğimiz ve fedakarca davrandığımız insanların hayatımızda var olduğundan..
Farkında mıyız yalnızlığımızın…

Evden işe işten eve gelen, sosyal olmayan, hiçbir faliyete katılmayan, güçsüz, ruhsuz, huzursuz, mutsuz olduğumuzdan.. Yalnızlığı sevmeye başlamaktan, yalnızlığı mutlu olma sebebi saymaktan, yalnızlığı çok matah bir şeymiş gibi övmekten ve yalnızlığı tavsiye ettiğimizden…

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Herşeyin farkındayım yeri geliyor inciniyorum yeri geliyor şükrediyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevginin aslında anlık olduğunun farkındayım...

Düşmek istemiyor isem kimseye dayanmamam gerektiğinin farkındayım

Hayat yolunda yanlız ilerlediğimizin ve diğer insanlarda arada bir bu yolların kesişitiğinin ama sonunda herkes kendi yoluna yürüdüğünün farkındayım. "biz" değil "ben" demem gerketiğinin farkıdnayıkm(beceremesemde)

Topuklu ayakkabının bana öçok yakıştığının da farkındayım :p

0|1
    0|0
  • farkındayımmmm

hayat gerçekten acııı

0|1
    0|0
  • Her şekilde, her ayrıntısıyla Hayat'ı tamamıyla farkındayım...

0|1
    0|0
  • Hani herkesin kahrolduğu,keşke yaşamasaydım dediği,isyan ettiği,hayat bir bana böyle! diye düşündüğü anlar vardır ya. deriz ki herkes mutlu bak benim derdim çok büyük diye.

İşte asıl farkında olmamız gereken şey herkesin çeşitli dertlerinin olduğu,hatta bizim dertlerimizin onlarınkilerin yanında küçücük kalabileceği bunun için de halimize şükretmemiz gerektiğidir.

Yaşayan

Üzülünecek durumlrla karşılaşan sadece bizler değiliz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Neler yapabileceğimin farkındayım, neler yapmak istediğimin farkındayım, neyle mutlu olacağımın farkındayım, hangi dostum nereye kadar yoluma eşlik eder farkındayım, yalnızlığımı büyütmeyi seviyorum farkındayım, bu hayatı başladığım noktada bitirmeyeceğimin farkındayım.

0|1
    0|0
  • Yaşama sebebimin farkındayım , her şeye hazırlıklıyım .

0|1
    0|0
  • farkındayım.mesela yalnızlığımın farkındayım."birisi"nin çok tatlı olduğunun farkındayım.ama aramızda birşey olamayacağının farkındayım.onun aklının bende olmadığının farkındayım.farkındayım da farkındayım..

0|1
    0|0
  • Nasıl yaşamam gerektiğinin farkındayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...