60 kg sevgilimi kucağımda taşıyorum. Ama 30 kg tüpü kaldıramıyorum. Bu nasıl iş?

Bu nasıl fizik bu nasıl Quantum kardeş where ıs the adalet :D Nasıl anlamlandırıcaz bunu?

Güncellemeler:
Kucağımda taşıyorum derken şey olarak anlamayın fesatlar :D normal şakalaşırken kucağıma alıp gezdiriyorum o anlamdı yeaani :d

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• bende merak etmişimdir hep yiğenim 7 kilo taşırken hiç birşey yok ama 2 kilo domatesi taşıyamıyorum

4|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fizik kurallarının i*neliği diyebilirim. 30 kg lık bir tüp çapı itibariyle hemen hemen tek bir noktadan yerçekimine maruz kalır ağır gelir ama 60 kg lık sevgilini kucağına aldığın zaman yerçekimin gücü eşit miktarlarda ebatınca yayılır ve sana hafif gelir
    Not : Sevgilin tüp kadar ufalsa onuda kaldırmakta zorlanırsın :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu aşkın gücüdür :)

Bir de elbetteki bir canlı ile cansızı taşımayı bir tutmayın. Cansızlar da öz kütle tek bir noktada toplanır.
    Ancak insan vücudu öyle değildir. Elastikdir bir yere kadar.

3|0
    0|0
  • Hehe :D

0|0
    0|0
  • Çünkü 30 kg tüpte bir etkileşimin olmuyor :D

0|0
    0|0
  • Ask ve sevgili dirdiri korkusu birde kendi gucunu ona ispstlama cabasi bence 😂

0|0
    0|0
  • aşkın gücü :d ah be

1|0
    0|0
  • 60 kg ağırlık yayılmış yani kızın bütün vucüdüna ama 30 kg ağırlık bir yerde toplanmış ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fizik kuralları ile alakalı bir şey. Cansız bir kütle yerçekim gücü fazladır ama canlının cansıza göre daha azdır.

1|0
    0|0
  • sevginin gücü bu :D

1|0
    0|0
  • Libidolarin gücü kardes

1|0
    0|0
  • Çalışan kaslar farklı olduğu için taşıyamaya bilirsin

1|0
    0|0
  • Aştandır o kardeş aşktan (:

1|0
    0|0
  • buna cinsel güç diyoruz

1|0
    0|0
    • Ne alaka şimdi eşek becerenler var onlarda cinsel güç diye eşeğimi kaldırabilecek :D

• ben sana bir örnek vereyim fitness yapıyordum ağırlığı kaldıramıyordum kızlar geldi salona bakmaya kaldıramadığım ağırlık birden hafif gelmeye başladı hormonlar çalışınca insana güç geliyo

• harika aman tüpede sevgiline sarıldıgın gibi sarılmaz patlarsın inan:)

0|0
    0|0
  • Kardeş abazalıktan olabilir mi acaba :D insanlarda hacim daha fazla olduğu için özkütle daha azdır o yüzden kaldırmak için uyguladığın kuvvet daha az olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...