Judo mu Taekwondo mu?

Okulun ikinci döneminde bir dövüş/savunma kursuna gitmek istıyorum ama karar veremiyorum. Sizce Judo mu Taekwondo mu?
----Sebebini belirtirseniz sevinirim^^-----

• Taekwondo
    67% (12)50% (4)62% (16)Oy Ver
  • Judo
    33% (6)50% (4)38% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman taekwondo dan yanayım. Bayanlar esnektir bu yüzden bu ikisi arasında birşey önereceksem Taekwondo derim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• kjickboks. tekvando da sadece tekme var. boksta sadece yumruk. ama kickboksta hem tekme hem yumruk. hatta varsa thaiboks onda diz dirsekte var. ama karizma yapauım derseniz capoeira derim. en kötüsü tekvando :D bir yumruk atışları var o yumruk bana ulaşana kadar 2 yumruk 1 tekme vururum ben :D

0|0
    0|0
  • Judo öneririm, refleksler garip bir biçimde gelişiyor. Hem nazaran biraz daha hoş bir spor dalıdır, öyle vurup kırma pek yoktur içinde.

0|0
    0|0
  • hepsini öğrenmek,

0|0
    0|0
  • judo

0|0
    0|0
  • tekvando

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle judo tamamen bir savunma sporu digerinde küçükken başlamak gerekiyo çünkü cok sıkıcı başlari

0|0
    0|0
  • Capoera aslında ama illa bu ikisinden biri olacaksa A şıkkı :)

0|0
    0|0
  • Ben judocuyum. 4 yildir gidiyorum. Tavsiye ederim. Siyah kusak icin yas bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Benimde çok merak ettiğim bir soru. bir bayan için judo daha uygun gibi ama Taekwondo nu da hareketleri çok harika. Karar verirsen bana da bildir lütfen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...